Connect with us

Sveikata

Žmogaus organizmas pradeda senti nuo kojų ir štai kodėl

Tai išsiaiškino dar senovės kinai ir jų taktikoje aprašyti kai kurie pratimai, kurie įtakoja kojų stiprinimą, o tai reiškia – sulaiko organizmo senėjimą.

Būtinai reikia vaikščioti basomis! Žinoma, galimybės tai daryti lauke beveik nėra – vaikščiokite namie. Jei jūsų grindys šaltos, vis tiek nusiaukite šlepetes nors 10 minučių. O jei jums užteks kantrybės tai daryti 3 kartus per dieną, jus galima pasveikinti – dar pagyvensite, iki senatvės jums toli!

Būtinai reikia vaikščioti ant pirštų galų, ant kulnų, o taip pat vidine ir išorine pėdos puse. Tai stiprina kojų kaulus ir raumenis, gerina jų kraujotaką, o tai reiškia, gerina vidaus organų darbą. Ir juk tai visai nesunku, gali sutrukdyti nebent tingumas.

Pradėkite tuojau pat mušti savo kojų pėdas ir nuo šiandien – kasdien.

Tai reikia daryti lengvai, iškart už kojų pirštų.  Tam galima naudoti guminį ar medinį plaktuką,lazdelę, tiks net plastikinis butelis. Ir po kurio laiko jūs pajusite, kad kūną užlieja maloni šiluma – o svarbiausia – kyla ramybės jausmas. Tai laikoma geriausia priemone kojų kraujotakos ir bendrai viso organizmo gerinimui.

Dar tiems, kurie turi problemų su akimis, geriau intensyviau pastuksenti medine lazdele per antrojo ir trečiojo piršto pagrindą 5 min kasdien, ten yra zonos, refleksiškai susijusios su akimis.

Reikia, iki šiol tvirtina kinų medikai, trinti, tai yra masažuoti ypatingą tašką pėdos linkyje – jun-ciuaną. Tai darant reguliariai bus gera kraujotaka ir kojų raumenys atsipalaiduos.

Taškas yra iškart už pirštų pėdos linkio viduryje. Šį masažą reikia atlikti sausuoju būdu, tai yra tiesiog spausti tašką 20 kartų be pertraukos (iš pradžių vienoje kojoje, paskui kitame) be ypatingos jėgos. Tokį masažą pageidautina daryti ryte ir vakare.

Mūsų kojoms naudingi ir kontrastiniai apipylimai: tai karštu, tai šaltu vandeniu. Tai ir tonusą didina, ir kraujotaką gerina, o ir senatvę tolina.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + sixteen =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending