3 priežastys, kodėl turėtumėte pakeisti kirpėją

3 priežastys, kodėl turėtumėte pakeisti kirpėją

Neretai pas tą patį kirpėją lankomės eilę metų. Tačiau bėgant laikui vis pastebime, jog vizitas po vizito, esame nepatenkinti rezultatu: kirpimas nusibodęs, o kirpėjas nepasiūlo nieko naujo, tik kartoja, jog esamas kirpimas tinka labiausiai. Arba norime išbandyti kitą plaukų spalvą, o specialistas tik pakartoja, jog ir spalva tinkamiausia, ta kuri yra. Visa tai skamba nuviliančiai ir leidžia suprasti, jog metas ieškoti naujo specialisto. Aptarkime dažniausias priežastis, dėl kurių keičiami kirpėjai.

Apsilankymai kirpykloje nepateisina lūkesčių

Vienas nemalonesnių jausmų – palikti kirpyklą su noru slėptis. Kone kiekvienas esame susidūrę su situacija, kai dar sėdėdami plaukų meistro kėdėje pamatome rezultatą ir esame nepatenkinti. Nesusikalbėjimų su kirpėju gali pasitaikyti, tad po pirmosios nesėkmės keisti kirpėją nevertėtų. Tačiau apie tai pasikalbėti su meistru – būtina. Iškomunikavus kirpėjui, jog esate nepatenkinti kirpimu ar plaukų spalva, tikėtina, jog meistras sutvarkys šukuoseną pagal jūsų poreikius ir nepareikalaus už tai papildomai susimokėti. Juk iki norimo rezultato gali tereikėti vos vieno mažo pakeitimo. Tačiau, jei tokių apsilankymų, kurių metu esate nepatenkintas daugėja, arba kirpėjas ginčijasi ir atsisako padėti, tuomet verta pagalvoti apie naujo meistro paieškas. Pakeisti meistrą nesudėtinga, ypač, jei jums reikalinga kirpykla Vilniuje ar kituose didesniuose Lietuvos miestuose.

Negerbiamas jūsų laikas

Kiekvienas iš mūsų vertiname savo laiką, o vizitą pas kirpėją neretai planuojamės iš anksto. Būtent laikas yra viena iš priežasčių, dėl kurios klientai keičia kirpėjus. Jei plaukų specialistas, pas kurį lankotės nuolatos vėluoja jus priimti – metas susimąstyti apie galimybę jį keisti. Kartais taip nutinka, jog plaukų meistras vėluoja dėl kito kliento, kuris pas jį atvyko vėluodamas, tokių nutikimų gali būti bet kam. Siekiant išvengti nesklandumų, registruojantis vizitui galite įspėti meistrą, jog po procedūros turite svarbių planų, todėl jums svarbu būti priimtiems laiku. Maloni ir savalaikė komunikacija leis jums ir jūsų kirpėjui geriau vienas kitą suprasti. Tačiau, jei jums atvykus laiku ir toliau kiekvieną kartą laukiate kol jus priims, tuomet metas susimąstyti ar norite nuolatos gaišti savo brangų laiką.

Kainos ir kokybės santykis

Apsilankymas pas kirpėją, nesvarbu ar tai plaukų galiukų kirpimas, formavimas ar dažymas, neretai yra brangiai kainuojantis malonumas. Tad visiškai normalu, kad sumokėję nemenką sumą pinigų, norite iš kirpyklos išeiti pasitikėdami savimi bei laimingi dėl išvaizdos pokyčių. Tačiau kaip nemalonu, kai veidrodyje stebite jus nedžiuginantį atspindį, o priėję prie kasos už tą nusivylimą turite susimokėti. Net jei pas tą patį kirpėją lankotės eilę metų, neturėtumėte bijoti pasakyti jam, kad rezultatas jūsų netenkina. Vis dėlto, jei kirpėjas į jūsų nuogąstavimus numoja ranka, tai signalas, jog turėtumėte užsiimti naujo specialisto paieškomis.

Nesvarbu ar jums reikalinga kirpykla Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar mažesniame Lietuvos mieste, tikrai rasite kirpėją už kurio atliktą darbą bus verta mokėti, o jo kėdę paliksite plačiai besišypsodami.