Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Kuo toliau, tuo labiau sunku nusipirkti tvarkingą naudotą automobilį. Kartais gali pasitaikyti ir nesąžiningas pardavėjas kuris stengsis jus apgauti, kad tik jo atsikratyti. Nuo jūsų gali būti slepiama svarbi informacija, automobilio trūkumai. Važinėdami žiūrėti naudotų automobilių mes sugaištame daug savo laiko, bei išvaistome pinigus kuro išlaidoms. Visiems kurie perka naudotus automobilius, siūlome juos pasitikrinti VIN patikra portale.

Šiame puslapyje jūs galite įsigyti už mažą kainą automobilio istorijos informaciją. Jei nežinote kur galite rasti automobilio VIN kodą, tai ieškokite automobilio dokumentuose, ant priekinio stiklo , vairuotojo pusėje. Žinoma galite rasti ir atsidarę kapotą, arba bagažinėje. Iš anglų kalbos išvertus žodį VIN, jis reikštų automobilio identifikacinis numeris. Kiekvienam automobiliui, yra suteikiamas unikalus VIN kodas.

Ar verta pasinaudoti šiomis paslaugomis?

Visuomet verta naudotis šiomis paslaugomis, kadangi išvengsite melagingų pardavimų. Liksite neapgauti ir galėsite ramiai važinėtis automobiliu, žinodami jog jis nebuvo sukrautas iš kelių. Taip pat gali atsitikti, kad automobilio pardavėjas pats apie jį mažai žino. Su šia paslauga jums bus suteikta gausybė svarbios informacijos. Pamatysite kokia tikra automobilio rida, bei ji bus pateikiama visų metų, kaip ji augo. Puiku tai, kad jums bus parodyta nuo kokios, iki kokios ji buvo atsukta. Pamatysite automobilių savininkų keitimosi istoriją. Bei per kiek šalių ji buvo registruojama. Pats

svarbiausias dalykas, jog pamatysite avarijų informaciją. Jei automobilis kažkada dalyvavo avarijoje, jums tai bus parodyta. Matysite kokia žala buvo įvertinta ir kurios kėbulo dalys nukentėjo. Žinoma gali pasitaikyti ir vogtų automobilių, todėl išvengsite vogto automobilio įsigijimo.

Kaip vyksta pirkimas su ataskaita?

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį leis jums patikrinti automobilį iš namų arba atvykus į vietą. Jei automobilis yra nutolęs nuo jūsų ir bijote sugaišti savo laiką, tuomet galite paskambinti savininkui ir paprašyti identifikacinio kodo ir tuomet jį pasitikrinti iš namų. Taip pat galite nuvykę į vietą, jį pasitikrinti prie pardavėjo, kad sužinotumėte ar jis neslepia nuo jūsų svarbios informacijos. Reikia nepamiršti, kad kainą nusiderėti su ataskaita yra kur kas lengviau.

 

 

Straipsnį parengė ir patalpino Zibainis komanda.