Dantų protezai atrodo nenatūraliai?

Dantų protezai atrodo nenatūraliai?

Kadangi šiuo metu vis dažniau yra minimi implantai, kurie yra įvardijami kaip pati geriausia dantų atkūrimo galimybė, natūralu, kad daugeliui žmonių protezai gali atrodyti kaip atgyvena, kuri neverta nei laiko, nei dėmesio. Visgi, toks požiūris nėra teisus, kadangi dantų protezavimas lygiai taip pat tobulėja ir jo galimybės – auga kasdien.

Fiksuojami protezai

Dantų protezavimas leidžia džiaugtis dirbtiniais dantimis, kurie savo funkcionalumu primena ne tik implantus, tačiau taip pat ir tikrus dantis. Žinoma, galima rinktis išimamus protezus, kurie ne tokie natūralūs, taip pat dažniausiai jų galimybės yra ribotos. Natūralu, kad tokias opcijas dažniausiai renkasi tik vyresnio amžiaus asmenys, kuriems prioritetas yra kaina. Tačiau fiksuojami dantų protezai atrodo lygiai taip pat puikiai, galiausiai, taip pat džiugina kramtymo kokybe, kuri tikrai tiks ir patiks kiekvienam. Tik reikia rinktis iš kelių skirtingų fiksuojamų protezų opcijų, kadangi klinikos siūlo vis inovatyvesnes galimybes.

Norisi tokių, kurie atrodo natūraliai

Pirmiausia reikia suprasti, kad šiuo metu dantų protezavimo galimybės yra labai plačios, tad galima rasti ir labai daug įvairių tipų, kurie kinta ne tik natūralu, tačiau taip pat ir kokybe. Dažniausiai greta protezų yra minimi implantai, kurie yra įvardijami kaip geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško natūralumo. Tai yra tiesa, tačiau nepamirškite, kad dantų protezai gali būti lygiai tokie patrauklūs ir suteikti galimybę turėti ne tik labai gražią, tačiau taip pat ir sveiką šypseną, kuri daugeliui žmonių ir yra prioritetas.

Nuo vieno danties iki viso lanko

Dantų protezai taip pat daugeliui siejasi su dantų lanku, kuris yra išimamas tuomet, kai žmogui reikia. Tai nėra visiškai tiesa. Šiuo metu galima protezuoti ne tik puikiai atrodančius dantis, tačiau ir normuoti jų kiekį. Tikrai protezuojamas ne tik viskas lankas, tačiau ir keli dantys, kurie yra funkcionalūs. Svarbiausia yra tartis su specialistais, kad jie jums sriegtų fiksuojamus protezus. Žinoma, kad tokie bus kur kas natūralesni.

Geros klinikos paieškos

Svarbiausia yra rasti tokią kliniką, kurios teikiamos paslaugos jums labiausiai tinka. Tai yra prioritetas, kuriam siūlome skirti kuo daugiau dėmesio. Juk geroje klinikoje jums bus ne tik atlikta pato procedūra, tačiau taip pat ir bus galima gauti atsakymus į klausimus, kurie ir tampa esminiai, kai norisi daugiau sužinoti apie galimybes.