Didesnių apimčių atstovių gidas

Didesnių apimčių atstovių gidas

Didesnių apimčių merginoms ir moterims kartais tenka iš tiesų sunki dilema – kur rasti tinkamo dydžio drabužius.

Taip pat jei šis drabužis bus nešiojamas proginėms dienoms: Kalėdoms, Gimtadieniams. Vestuvių, krikštynų ir išleistuvių suknelės turi būti ypač išskirtinės, kadangi būna dažniausiai dėvimos tik vieną kartą.

Tai į ką vertėtų atkreipti dėmesį, jei esate nestandartinių apimčių:

  • „Plus size“ atstovėms siūlomos tamsesnės spalvos, kadangi šviesios – didina apimtį. Vis dėlto kartais norisi pakeisti įprastą pasirinkimą ir rinktis tai, kas nebūtinai siūloma. Jei šviesios spalvos drabužiai, jums patinka labiau, rinkitės suknelės, kurios labiau prigludusios. Vertėtų vengti kampuotų linijų ir plačių šviesių suknelių, kurie suteikia dar daugiau apimties.

  • Tinkamas drabuziu dydis. Nors dauguma merginų mano, kad geriau rinktis neapibrėžtas sukneles, vis dėlto tokios rūšies suknelės ne tik, kad nepaslepia, o kaip padidina. Strūktūruoti drabužiai turi būti iš kokybiškos storos medžiagos, kad kiekviena kūno dalis būtų pabrėžta.

  • Šventinių dienų, pavyzdžiui, išleistuvių suknelės turi būti tinkamo kirpimo. Moteris turi būti pasitikinti savimi, kad ir kokios kūno formų savininkė ji būtų. Atkreipti dėmesį reiktų į tiesumą, klubų ir juosmens apimtis. Užsidėjus suknelę, medžiaga neturėtų atšokti ar kabėti.

Būk drąsi!

Nors tai neįprasta jums, tai nebūtinai yra netinkama. Išbandykite naujus dalykus, pasitardami su artimaisiais ir draugais. Jie jūsų geriausi ekspertai, kadangi nori jums geriausio. Šventinių dienų drabužiai neturi būtinai būti suknelės, bet ir kostiumėlis ar sijonas su marškiniais. Eksperimentavimas gali privesti prie geriausių rezultatų.

Vis dažniau girdime, kad net mados pasaulyje tai vis labiau priimtinu dalyku, kadangi tokių apimčių merginų yra iš tiesų daug. „Plus-size“ šventinių dienų, vestuvių ar išleistuvių suknelės gali ne tik puikiai tikti, bet ir papuošti tą svarbią dieną.

Kiekvienai merginai rasti tinkamus drabužius gali tapti tikru iššūkiu, nesvarbu, net kokių apimčių savininke esate. Svarbiausia, kad didesnių apimčių atstovėms svarbu, kad drabužis būtų tinkamos spalvos, kirpimo ir dydžio. Atitikus šiuos standartus, drabužis tiks visomis progomis.

Straipsnis parengtas dydis.eu komandos.