Ką reikia žinoti apie Kiniškas Sailun padangas

Ką reikia žinoti apie Kiniškas Sailun padangas

Sailun yra Kinijos padangų gamintojas, kuris į rinką atėjo 2002 m. Nepaisant savo “jaunystės”, kompanija jau spėjo patekti į geriausių pasaulio padangų gamintojų sąrašą: šiuo metu prekės ženklas pasauliniame reitinge užima 17 vietą.

Sailun pavyko padaryti tai, kas atrodė neįmanoma. Beveik iš karto po to, kai įžengė į konkurencinę rinką, įmonė sugebėjo įgyti didžiulę vartotojų bazę. Pavyzdžiui, nuo 2008 iki 2010 metų Sailun pardavimai išaugo 400%!

Šiandien šios kiniskos padangos eksportuojamos į 150 šalių. Sailun nėra tipinės padangos iš Kinijos. Įmonė orientuojasi ne į gaminių kiekį, o į kokybę ir naujų technologinių sprendimų kūrimą, todėl Sailun padangų kaina yra didesnė nei daugumos Kinijos gamintojų.

Kiniškų Sailun padangų privalumai

Siūlome išsamiau susipažinti su teigiamomis prekės ženklo ir jo produktų savybėmis.

  • Kokybės standartų laikymasis. Kaip minėta aukščiau, Sailun padangos eksportuojamos į daugelio šalių rinkas, įskaitant išsivysčiusias Europos šalis ir be abėjo į Lietuvą. Tai reiškia, kad Kinijos prekės ženklo gaminiai atitinka griežtus standartus, įskaitant ES reglamentus. Pavyzdžiui, Alpine + ir Alpine Evo yra vienintelės padangos, pagamintos Kinijoje, atitinkančios TUV standartą. Pakartotinis sertifikavimas atliekamas 4 kartus per metus, o padangos visada patvirtina savo aukštą klasę.
  • Pilna produktų linija. Sailun gamina įvairių tipų padangas, taip siekdami patenkinti kuo didesnės auditorijos poreikius. Asortimente yra lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir visureigių modeliai; vasarai, žiemai ir universalūs.
  • Gamyboje naudojama moderni įranga. Kitaip ir būti negali, nes “Sailun” protėvis yra “Mesnac”, kuri specializuojasi padangų gamyklų įrangos gamyboje, tarp jų ir garsiems prekių ženklams: Michelin, Pirelli ir pan.
  • Naujausių sprendimų taikymas gamyboje. Įmonėje veikia tyrimų centras SAILUN JINYU GROUP R&D CENTER, leidžiantis prekės ženklui ne tik panaudoti esamas technologijas, bet ir pritaikyti savo dizaino naujoves. Technologijų požiūriu “Sailun” yra pats svarbiausias Kiniškų padangų prekės ženklas. Tyrimų centre dirba geriausi padangų pramonės darbuotojai, o jo veiklą remia vietos valdžia.
  • Apskritai įmonė skiriasi nuo daugumos Kinijos kolegų. Ji orientuojasi į JAV ir Europos rinkas, gamindama aukštesnės kokybės produktus nei vidutiniškai Kinijoje. Tai patvirtina planai statyti gamyklą Europoje.

Pažiūrėkime į vieną iš populiariausių Sailun padangų modelį.

Sailun Artezzo ZSR SUV

Sailun Artezzo ZSR SUV

Tai asimetrinio protektoriaus dizaino vasarinės padangos, skirtos krosoveriams ir visureigiams. Padangos puikiai tinka važiuoti tiek šlapia, tiek sausa danga.

Padangų savybės:

  • Stabilumas atliekant manevrus. Gilios lamelės kartu su dideliais blokais užtikrina puikų valdymą posūkiuose dideliu greičiu;
  • Saugus važiavimas šlapia danga. Jį užtikrina didelė kanalų sistema, kuri greitai išdžiovina kontaktinę sritį;
  • Sumažintas triukšmo lygis. Blokai ir grioveliai yra išdėstyti taip, kad slopintų rezonuojančią vibraciją ir garsus.

Šis modelis yra naujas etapas kuriant Sailun Atrezzo ZSR padangas, kurios buvo išleistos 2014 m.

Išvada

Sailun yra vienas iš Kinijos padangų pramonės flagmanų. Apie aukštą padangų klasę net kalbėti neverta: gaminys eksportuojamas į 150 pasaulio šalių, tarp jų – JAV, Japoniją ir kitas išsivysčiusias šalis.

Lietuvoje “Sailun” padangas galite įsigyti iš www.jala.lt