Kokybiškas ir greitas vertimas

Kokybiškas ir greitas vertimas

Tikriausia jokia paslaptis, kad vertimų paslaugos tampa vis populiaresnė ir reikalingesnė paslauga. Kuo toliau, tuo sunkiau susirasti specialistus, kurie galėtų pasiūlyti vertimą už tinkamą kainą ir , kad siūlomas paslaugas atliktų laiku. Internete galima rasti nemažai fizinių asmenų, kurie siūlo vertimo paslaugas, tačiau vertimų biuras yra kur kas patikimesnis variantas, kadangi jie gali padėti ir vertėjo štampą.

 Populiariausios teikiamos vertimo paslaugos

Vertimai raštu – vertimai raštu gali būti skaidomi net į keliolika skirtingų tipų. Patys pagrindiniai yra teisiniai, techniniai, medicininiai, finansiniai, reklaminiai, moksliniai, dokumentiniai, dalykinės ir asmeninės korespondencijos vertimai. Kiekvienas vertimas yra verčiamas specialisto, kuris nusimano ta sritimi. Tai reiškia, kad teisinis vertimas negali būti verčiamos paprasto asmens, kuris nieko bendro neturi su teise.

Vertimai žodžiu – populiariausias vertimas yra nuoseklusis, kuomet vertėjas nuosekliai susipažįsta su teksto informacija, o tuomet verčia viską žodžiu ir daro pauzes kas kelis sakinius. Reikėtų nepamiršti ir sinchroninio vertimo, kuomet atliekamas vertimas prie didelio žmonių būrio. Toks vertimo tipas yra populiariausias kokiuose nors renginiuose, konferencijose arba seminaruose. Kad būtų užtikrinama kokybė, imami du vertėjai, kurie keičiasi kas 15 arba 20 minučių.

Tekstų rašymas – puiki paslauga asmenims, kurie turi internetinę parduotuvę arba siūlo savo paslaugas užsienio rinkai. Tokie tekstai yra dažniausiai kuriami produktams, pasinaudojant psichologinį poveikį, kad pritrauktų kuo didesnį klientų skaičių. Tokius tekstus rekomenduojame įsigyti pas asmenis, kurie atlikinėja analizavimus, jog būtų maksimalus poveikis.

Dokumentų vertimas – šiuose vertimuose dažniausiai yra verčiami teisminiai dokumentai, kuriuose yra sprendimai, nutarimai, nuosprendžiai, įsakymai, rezoliucijos, šaukimai ir pranešimai. Taip pat ir ieškiniai, pareiškimai arba atsiliepimai į ieškinius.

Notarinis tvirtinimas – šioje srityje jūs galite išversti oficialius dokumentus ( pasą, gimimo liudijimą, vairuotojo pažymėjimą).  Taip pat šie vertimai yra reikalingi, kuomet vaiko tėvai išleidžia skristi vaiką vieną ir reikalingas angliškas vertimas su vertėjo antspaudu.

Vertėjų rekomendacija

Mūsų komanda gali drąsiai rekomenduoti Domus Lingua vertimo biurą, kuris atlieka savo darbą aukštoje kokybėje ir laiku. Šis biuras yra susikūręs net nuo 1999 metų ir turi 23 metų patirtį. Jie turi kompetentingą vertėjų komandą, kuris galės drąsiai versti tekstus iš bet kokios kalbos. Juos galite rasti Užupio gatvėje 7 – 56, Vilniuje.

Vertimų biuras Domus Lingua
Vertimų biuras Domus Lingua