Manikiūro patarimai, kaip kiekvieną kartą pasidaryti puikų manikiūrą

Manikiūro patarimai, kaip kiekvieną kartą pasidaryti puikų manikiūrą

Nesvarbu, ar bandote sutaupyti pinigų, ar esate įstrigę namuose, o į saloną nueiti negalite, manikiūro pasidarymas neturėtų būti problema. Sudarėme paprastų manikiūro patarimų ir gudrybių sąrašą, kad manikiūro procedūra jums būtų ideali. Šie lengvi patarimai padės jums ištaisyti visas klastingas klaidas, dėl kurių nagų lakas ilgiau neišsilaiko, o jei bus naudojamas manikiuro stalas galėsite procedūra atlikti kaip salone.

 Prieš pradėdami lakavimą nuvalykite nagus

Daugelis žmonių turi daugybę pasiūlymų, kaip atlikti manikiūrą. Tačiau jie pamiršta svarbiausią žingsnį – norint turėti puikų manikiūrą, pirmas žingsnis visada turėtų būti nagų valymas. Tai svarbu ne tik higienos požiūriu, bet ir paruošia juos manikiūrui. Labai svarbu naudoti geros kokybės nagų lako valiklį, pageidautina be acetono. Geras valiklis nuvalo visus dažus, net blizgučius. Jis netgi sudrėkina odeles. Net jei nenaudojate nagų lako, vis tiek turėtumėte patrinti nagus vatos gumulėliu su valikliu, kad atsikratytumėte bet kokių nešvarumų ar purvo. Panaudoję valiklį, visada nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu.

Nagų dildė

Jei reikia, pirmiausia nukirpkite nagus. Visada judėkite viena kryptimi, kad nagų galiukai būtų apvalios arba kvadratinės formos. Venkite per daug pildyti nagus , nes tai gali pažeisti nago dugną. Netinkamai nušlifavus nagus, juose gali susikaupti natūralūs aliejai, o likę likučiai gali sugadinti jūsų manikiūrą. Nagų filingavimas ir poliravimas yra beveik tas pats, kas dantų valymas, tarsi dantų šepetėlis – juos pašviesina, pašalina nelygumus ir suteikia jaunatvišką išvaizdą.

 

Atstumkite odeles

 

Kad manikiūras namuose būtų tobulas, naudokite puikios kokybės odelių šalinimo priemonę. Įsitikinkite, kad jis yra aliejaus arba balzamo pagrindu, kad padėtų pašalinti negyvą odą ir ją suminkštintų. Odelės aliejai padeda drėkinti, o odelių šalinimo priemonės veikia kaip nagų odelių šveitikliai. Po to labai švelniai stumkite odeles odelių lazdele. Tai taip pat padeda išvalyti po nagų galiukais. Odelės apsaugo nagus nuo bakterinių infekcijų, todėl jų nekirpkite.

 

Šveitimas

Tai svarbus žingsnis. Šveiskite rankas, riešus ir dilbius natūraliu šveitikliu – pavyzdžiui, graikinių riešutų milteliais, apelsinų žievelėmis ar avižomis – kad pašalintumėte negyvą odą ir papildytumėte drėgmę. Su odelių lazdele švelniai išvalykite nešvarumus iš po nagų. Vėliau nusiplaukite rankas rankų plovikliu ir gerai nusausinkite.

 

Gerai drėkinkite

Po šveitimo gerai sudrėkinkite rankas. Sodri drėkinamojo kremo alternatyva gali būti kokosų arba alyvuogių aliejus. Drėkindami pasidarykite malonų rankų masažą. Dabar kiekvieną nagą perbraukite nagų dažų valikliu, kad atsikratytumėte drėkiklio ar aliejaus pertekliaus.