Padangos internetu iš užsienio – saugu?

Padangos internetu iš užsienio – saugu?

Lietuviai turi gana keistą įprotį taupyti net ir tuomet, kai taupyti nereikia. Deja, bet dalis mūsų vis nepasimoko nei iš savo, nei iš kitų žmonių klaidų ir skuba pirkti pigesnes prekes iš užsienio.

Padangos internetu gali būti saugus pasirinkimas, bet tik tuomet, kai perkama Lietuvoje. Vos tik nusprendus pirkti iš užsienio, iš karto reikia suvokti, jog yra smarkiai rizikuojama ne tik prarasti pinigus, bet ir turėti nemažai problemų dėl įsigytų prekių. Deja, bet internetu pirkti iš užsienio šiais laikais nėra saugu, tad padangos turėtų būti perkamos tik Lietuvoje. Visgi, jeigu nusprendėte rizikuoti, tuomet turėtumėte žinoti kelis dalykus.

Visų pirma, nerasite užsienyje kokybiškų prekių už pigesnes kainas. Tie, kurie randa pigesnes prekes, turėtų suvokti, jog perka ne originalias prekes, o kopijas. Ar jums reikalingos tokios padangos? Ne, nes jos nebus nei saugios, nei patikimos. Kita priežastis, kodėl neturėtumėte pirkti internetu, tai brangios išlaidos už siuntimą ir grąžinimą. Vargu, ar pavyks padangas grąžinti už nebrangią sumą. Turbūt grąžinimo išlaidos bus tokios didelės, jog tiesiog neapsimokės jų grąžinti. Tad tie, kurie nenori susidurti su papildomis išlaidomis, turėtų pirkti ne užsienyje, o Lietuvoje. Tokiu būdu nereikės nerimauti nei dėl prekių kokybės, nei grąžinimo išlaidų. Jei prekės netiks, grąžinti galėsite už nebrangią kainą.

Ar užsienyje padangos kainuoja pigiau?

Padangos internetu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje kainuoja panašiai. Tačiau internetu iš užsienio galima atsisiųsti kur kas pigesnes padangos, kurios nėra kokybiškos. Tad bet kuriuo atveju mokėsite pigiau, tačiau išleisite daugiau. Su nekokybiškomis padangomis keliauti į gatves tikrai nedrįs nei vienas, tad akivaizdu, jog galiausiai jums reikės keisti padangas. Tad tie, kurie nori sutaupyti, turėtų būti atidūs ir užuot pirkę nekokybiškas padangas internetu iš užsienio, turėtų pirkti Lietuvoje aukštos kokybės padangas ir išvengti nesklandumų. Tokiu būdu pavyks sutaupyti, tuo labiau, jog padangos internetu Lietuvoje ne tik nebrangios, bet ir neretai kainą dar labiau sumažina siūlomos nuolaidos.