Padidinkite siaurą prieškambarį: patarimai ir gudrybės naudojant tapetus

Padidinkite siaurą prieškambarį: patarimai ir gudrybės naudojant tapetus

Visi žinome, kaip atrodo siauras koridorius, daugelis iš mūsų gyvena su vienu ir linkime daugiau erdvės ir šviesos, ypač švenčių metu kai reikia Siaura salė gali būti ilga arba trumpa, lubos gali būti aukštos arba žemos.

Naudojant tinkamus rašto ar struktūros tapetus, nepalankūs išdėstymai gali būti ištaisyti tam tikru laipsniu, o nuobodus urvas gali būti paverstas patrauklia praėjimo zona. Kas žino – gali būti netgi pakankamai jauku ilgai kalbėtis su draugais ir kaimynais.

Pirmas žingsnis: prieškambario analizė

Paimkite rašiklį ir užrašų knygelę ir analizuokite savo koridorių taip, kaip tai darytų interjero dekoratorius. Nesijaudinkite, jūs galite tai padaryti! Šis trumpas kontrolinis sąrašas su svarbiais klausimais jums padės:

Kokia tikroji prieškambario forma? Ar tai ilga „žarnos“ forma? Arba labiau panaši į trumpą ir siaurą formą? Lubos aukštos ar žemos? Ar jūsų koridoriuje yra kampų? Išmatuokite plotį (nuo sienos iki sienos) ir lubas. Šie matavimai pravers vėliau.

Spalvų koncepcijos realizuotos su dizaino tapetais

Ilgam siauram koridoriui reikia šviesių spalvų – tai akivaizdu. Šis pagrindinis principas tikrai nėra be pagrindo, tačiau jį galima naudoti mažomis dozėmis. Čia iškyla klausimas dėl dienos šviesos salėje ar gretimose vietose.

Jei yra langai ir šviesa į koridorių patenka tiesiogiai ar netiesiogiai, tapetų raštas gali būti šiek tiek tamsesnis arba intensyvesnis.

Juk terminas „šviesios spalvos“ apima daugybę atspalvių. Tačiau mes neturime omenyje sterilios baltos spalvos, nes tai gali atrodyti šalta ir beasmenė. Rinkdamiesi tinkamą dizaino struktūrą ar rašto tapetą, rinkitės kreminius arba sidabrinius baltos, dramblio kaulo, pastelinės geltonos, subtilios rožinės, perlamutrinės pilkos, kūdikio mėlynos, smėlio -rudos ar šviesiai violetinės spalvos atspalvius. Yra keletas šios taisyklės išimčių, bet daugiau apie tai vėliau.

Raštuoti tapetai koridoriams? Taip prašau!

Medžio drožlės, nudažytos balta ar kitomis spalvomis, arba stiklo pluošto tapetai koridoriuje tiesiog nėra pakankamai geri. Jums reikia stulbinančių modelių ir tai jokiu būdu neapsiriboja spausdintais motyvais. Raštus taip pat kuria išskirtinės medžiagos struktūros, reljefas, speciali apdaila ir unikalūs efektai.

Motyvų raštai – į ką reikia atkreipti dėmesį siauruose koridoriuose

Daugybę motyvinių raštų tapetų rasite mūsų išskirtinėje internetinėje tapetų parduotuvėje. Kaip sužinosite skaitydami mūsų kategorijos prieškambario tapetai, modelių įvairovė yra didžiulė. Yra gėlių, geometrinių figūrų, baroko ir Art Noveau stilių, tipografinių ar nostalgiškų modelių ir gyvybiškai vaizduojamų gyvūnų ir daiktų, taip pat medžiagų imitacijų (akmens, medžio, keramikos, plytelių).

Daugelis šių nuostabių raštuotų tapetų tinka mažiems koridoriams, jei tik laikomasi kelių taisyklių.

Visos siauro prieškambario sienos gali būti puoštos motyvo ar rašto tapetais, jei pagrindo ir rašto spalvos yra šviesios arba subtiliai nuspalvintos arba jei rašto spalvos suteikia švelnų kontrastą. Juoda ir balta yra puikus derinys, tačiau reikia atsižvelgti į modelio tipą ir mastą. Skirtingos sienos ar zonos suteikia daug didesnę laisvę renkantis modelį.

Žemiau pateikiamas tinkamiausių mažų koridorių modelių ir dizaino variantų sąrašas.

Naudojant motyvus/raštuotus tapetus ant visų prieškambario sienų

Maži geometriniai trikampio ar deimanto formos raštai yra labai patrauklūs, jei tik yra tinkamų spalvų. Juostelėti tapetai yra kelių užduočių atlikėjai, galintys pagyvinti nedidelį siaurą koridorių, jei juostelės yra subtilios linijos ir išdėstytos vertikaliai. Dėl jų sienos atrodo aukštesnės, net jei lubos yra žemos.

Specialūs metaliniai arba blizgantys matiniai efektai, žaidžiantys su šviesa, suteikia papildomo šviesinimo efekto. Medžio imitacijos atrodo medienoje, pavyzdžiui, vertikalios siauros lentos ar lentos baltos arba kreminės spalvos sukuria labai natūralią, kaimišką atmosferą.

Pabaigai

Mūsų parduotuvėje yra daug ryškių dryžuotų tapetų modelių, dėl kurių siauras koridorius atrodys platesnis.

Šaltinis: bijunai-prienamo.lt