Parafino terapijos nauda

Parafino terapijos nauda

Parafino terapijos nauda

Parafinas yra naudojamas kosmetologijoje, medicinoje bei turi daugybė svarbių savybių. Procedūrų metu jis tolygiai pasiskirsto ant jūsų kūno, atpalaiduoja jūsų raumenis, bei pagerina sąnarių judėjimą. Kuomet naudojame parafino voneles, jūsų oda greičiau pasisavins ir kitas kosmetines priemones, todėl per procedūrų metu pamaitinti savo išsausėjusią odą.

Kada rekomenduojama parafino vonelių terapija?

Parafino terapijos padeda nuo daugybės skausmų arba kai turite sutrikusių kūno dalies funkcijų. Procedūras rekomenduojame kai patiriate riešo, peties arba alkūnės skausmus. Jei jūsų pirštai turi sutrikusias funkcijas, tai dažniausiai gali atsitikti po traumų arba insulto. Jei jūsų rankos pastoviai šaltos, tuomet turite kraujotakos sutrikimų, kuriems irgi rekomenduojame parafino terapijas. Jei turėjote rankos lūžius, po gipso nuėmimo. Rankų , pirštų tirpimo gydymui. Sausgyslių arba raumenų patempimui. Bei odos būklės gerinimui.

Kaip paruošti kojas terapijai?

Kol sušils parafinas, jūs galite paruošti savo pėdas procedūrai. Su odos šveitikliu, galite pašalinti visas negyvas odos ląsteles ir tuomet patepkite jas su losjonu. Kai jūsų parafinas pasieks rekomenduojamą temperatūrą, tuomet nuleiskite kojas į parafino vonelę ir greitai jas iškelkite atgal. Šį veiksmą jums teks pakartoti kelis kartus. Kai baigiate šiuos veiksmus, tuomet ištraukite savo kojas ir palaukite kol parafinas atvės. Atvėsęs parafinas padengs jūsų kojas plona plėvele. Po to jums reikės apvinioti jas su maistine plėvele bei užsidėti vilnones kojines ir apvynioti jas su rankšluosčiu. Po pusvalandžio parafinas yra pašalinamas nuo kojų ir tada patepkite jas su drėkinamuoju kremu. Šią procedūrą rekomenduojame atlikti ne daugiau nei 4 kartus per mėnesį, ir šią terapiją daryti prieš miegą.