Pianino pervežimas: 5 patarimai saugiam transportavimui

Pianino pervežimas: 5 patarimai saugiam transportavimui

Jeigu esate pianistas arba paprasčiausiai mėgstate muziką, tad stengiatės, kad ji kuo dažniau skambėtų Jūsų namuose, žinoma, reikia pasirūpinti, kad šios transporto priemonės saugus transportavimas būtų atliekamas labai detaliai. Ir jokio skirtumo, ar pianino vežimas reikalingas dėl to, kad jį perkate, ar dėl to, kad parduodate.

Pianino pervežimas turėtų būti paliktas specialistams. Tai yra garantija, kad šis instrumentas saugiai pasieks tikslą. Visgi, kai kurie bando darbus atlikti patys. Jokio skirtumo, ar pianinas bus vežamas su savo sferos specialistais, ar savininkų – svarbiausia nepamiršti kelių smulkmenų, kurios užtikrins, kad viskas bus taip, kaip reikia.

  1. Svarbiausia yra tinkamas pakavimas.

Nepriklausomai nuo to, kokio pobūdžio siunta yra vežama – labai svarbu, kad ji būtų tinkamai supakuota. Svarbiausia pakavimui yra naudoti geros kokybės priemonės, kurios būtent tam ir skirtos. Kai kurie pianino pakavimui naudoja paklodes arba laikraščius. Žinoma, tai yra kur kas pigesnė alternatyva, tačiau toli gražu ne tokia kokybiška kaip kad pasirinkus specialiai tam skirtas priemones. Visada siūlome dėl jų tartis su specialistais. Geriausia apskritai yra jiems palikti pakavimo darbus. Būsite ramus, kad naudojamos ne tik pačios geriausio pakavimo priemonės, tačiau taip pat ir patys darbai yra atliekami tinkamai. O tai yra ne mažiau svarbu.

  1. Ardyti ar ne?

Be gero pakavimo taip pat reikia pagalvoti – ar verta pianiną ardyti. Tikrai galima, juk kiekvienas instrumentas yra sudėtas iš dalių. Tačiau pianino dažniausiai labai detaliai išardyti neverta, kadangi jo sudėjimas vėliau reikalauja profesionalo pagalbos. Kur kas geriau viską kuo detaliau apklijuoti – tai bus geriausia apsauga. Ardydami galite pažeisti tam tikras instrumento dalis ir vėliau jas sutvarkyti net gali būti brangu.

  1. Erdvi transporto priemonė.

Pianino pervežimui yra labai svarbu, kad transporto priemonė būtų didelė bei erdvi. Tik tokiu atveju galėsite būti ramus, kad toks masyvus ir sunkus krovinys saugiai pasieks tikslą. Natūralu, kad pačiam nuomoti mikroautobusus dažniausiai kainuoja per brangiai, tad visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie teikia pilną paslaugų, kurios perveža pianinu, paketą.

  1. Pianinas – nėra lengvas.

Žinoma, saugus transportavimas neatsiejamas ne tik nuo technikos, kuri gali padėti pianiną saugiai įkelti į mikroautobusą, tačiau taip pat ir žmogiškosios pagalbos, kuri šiuo atveju yra ne ką mažiau svarbi. Taip, tai yra vienas tų instrumentų, kuris tikrai labai daug sveria, tad reikia ne tik jėgos, tačiau ir strategijos, kuri padeda jį saugiai pristatyti iki vietos. Ne veltui visada siūlome samdyti žmones, kurie jums gali padėti atlikti pernešimo darbus. Tai yra ne tik pagalba Jūsų nugarai, tačiau ir galimo pavojaus pačiam pianinui išvengimas.

  1. Netaupykite pagalbai.

Siūlome rinktis tuos, kurie ne tik atlieka pianino transportavimo darbus, tačiau taip pat ir gali suteikti garantijas, kad viskas bus padaryta tiksliai taip, kaip reikia. O tais atvejais, kai defektų, visgi, išvengti nepavyks – visada bus galima sulaukti kompensacijos, kuri yra mokama pagal sutartyje nurodytus punktus. Siūlome su jais susipažinti kuo detaliau.

Tinkamas pianino pervežimas tikrai yra įmanomas. Net ir tokiu atveju, kai reikia transportuoti labai daug kartų arba labai ilgus atstumus. Tik reikia tam pasiruošti. Nors tai gana masyvus, tačiau taip pat ir jautrus instrumentas, tad daugumas turėtų būti prioritetas.