Priežastys, kodėl ir jūs turėtumėte pasirinkti saulės elektrinę

Priežastys, kodėl ir jūs turėtumėte pasirinkti saulės elektrinę

Saulės elektrines galima vis dažniau pamatyti ne tik užsienyje, bet ir Lietuvos miestuose. Tačiau kai kurie lietuviai vis dar nesupranta, kam statyti saulės elektrinę, kai šiltais orais džiaugiamės tik kelis mėnesius per metus? Visgi šilti orai visiškai nėra susiję su tuo, kaip veikia saulės elektrinė. Na, o saulę mes matome ne tik per šiltus orus, bet ir visus kitus, kartais net ir tuomet, kai lyja. Tad jei norite gyventi taupiai, tačiau dvejojate, ar saulės elektrinė bus tinkamas pasirinkimas, siūlome atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, kurie padės apsispręsti.

APVA parama

Norite pirkti saulės elektrinę, tačiau bijote, kad kainuos brangiai? Nereikia nerimauti, kadangi valstybė pasirūpins, kad gautumėte visas reikiamas sąlygas ir galėtumėte ne tik nebrangiai įsigyti saulės elektrinę, bet ir gyventi taupiau. APVA parama padengia nemažą dalį mokėtus sumos. Vienintelis darbas, kurį turėsite atlikti, tai laiku kreiptis dėl paramos ir atitikti kriterijus.

Tarnaus 20-30 metų

Net jei ir negautumėte APVA paramos, saulės elektrinė vis tiek atsipirks, tiesa, šiek tiek vėliau. Saulės elektrinės tarnauja 20-30 metų, o kartais net ir ilgiau. Tad galite būti tikri, jog tai padės jums sutaupyti nemažai pinigų.

Padidins namo vertę ir pardavimo tikimybes

Dažnai žmonės jaudinasi, kad saulės elektrinė gali sumažinti namo vertę, juk moduliai nepuošia namo stogo, o tik sugadina jo vaizdą – būtent tai dažnai pateikiama argumentuojant, kodėl neverta įsigyti saulės elektrinės. Tačiau tai visiškai netiesa. Laikas parodė, jog saulės elektrinė tik pakelia namo vertę ir pardavimo tikimybę, juk visi nori gyventi ekologiškai ir ekonomiškai.

Suteiks galimybę gyventi ekologiškai

Kaip ir minėjome, saulės elektrinės dėka galėsite gyventi ekologiškai. Tad jei norite, kad jūsų gyvenime būtų mažiau netvarių pasirinkimų, pasirinkite saulės elektrinę.

Nebereikės apmokėti didelių sąskaitų už komunalinius mokesčius

Komunaliniai mokesčiai gali būti labai dideli. Tie, kurie gyvena dideliuose namuose, tą supranta. Vienintelis būdas, kaip sumažinti komunalinius mokesčius yra pirkti saulės elektrinę, kuri padarys jus elektros energijos gamintoju.