Apie Leonardo DiCaprio

Apie Leonardo DiCaprio

Pirmoji didesnė sėkmė Leonardo Dicaprio aplankė, kai jam sukako 18-a: tuomet jis gavo pagrindinį vaidmenį filme „This Boy‘s Life“, kuriame vaidino šalia Roberto DeNiro ir Ellen Barkin.

Straipsnis paruoštas pagal portalo www.visifilmai.lt informacija.

Gerardas Butleris pamilo buvusią Leonardo DiCaprio merginą

Nesuskaičiuojamu gražuolių arsenalu galintis pasigirti aktorius Gerardas Butleris pagaliau nusprendė nuleisti inkarą.

Holivudo gražuoliui vis dar atviros durys į daugumos moterų širdis ir lovas. Tačiau jau kurį laiką susitikinėjantis su apatinio trikotažo modeliu Madalina Ghenea, 43-jų sulaukęs aktorius nusprendė išmesti tinklą, kuriuo žvejojo patraukliausias pasaulio moteris.

Visai neseniai „Širdžių ėdiko“ žvaigždė viešai gailėjosi paleidęs kolegę Jessicą Biel ir prisiekinėjo jautęs jai daugiau nei simpatiją. Net neatšalus Jessicos pėdoms, G. Butleris ėmė susitikinėti su viena iš garsiausių manekenių, kuri dar gana neseniai švelnius žodelius šnibždėjo Leonardui DiCaprio.

Butleris teigia manantis, kad šį kartą tikrai įsimylėjo: „Buvau užkietėjęs viengungis, turėjau daug moterų, bet, manau, jog Madalina yra ta vienintelė. Nei su viena nesijaučiau taip, kaip su ja. Man jau laikas surimtėti“. Butlerio draugo teigimu, jis visai nenustebtų, jei Gerardas pasipirštų: „Dar nesu jo tokio matęs, jo galva visai apsisukusi, tad nenustebčiau jei jie netrukus susituoktų“.

L. DiCaprio: „Kate Winslet nusipelnė „Oskaro“

Vis greičiau artėjant „Oskarų“ įteikimo ceremonijai, žiniasklaidoje atsiranda vis daugiau spėlionių, kas šiemet laimės kino pasaulyje prestižiškiausius apdovanojimus.

Aktorius Leonardo DiCaprio yra įsitikinęs, kad „Oskarą“ už geriausią moters vaidmenį turi gauti Kate Winslet, su kuria jis vaidino juostoje „Nerimo dienos“. Minėtoje dramoje jie abu vaidino sutuoktinius, bandančius pabėgti nuo kasdienybės ir norinčius gyventi gyvenimą, apie kurį svajojo. Anot L. DiCaprio, Kate Winslet anksčiau yra gavusi 5 nominacijas įvairiuose apdovanojimuose, tad jos talento įvertinimas yra per ilgai uždelstas.

„Esu visiškai įsitikinęs, kad ji nusipelno statulėlės. Kate buvo nominuota tiek daug kartų. Ji labai talentinga, o vaidindama moka perteikti išties sudėtingus dalykus. Kate įvertinimas – gerokai pavėluotas“, – savo kolegės vaidybą gyrė Leonardo DiCaprio.

Įsitikinęs, kad Kate Winslet nusipelnė gauti „Oskarą“ už rolę „Nerimo dienose“, aktorius džiaugėsi, jog per neseniai įvykusius „Auksinių gaublių“ apdovanojimus pagaliau buvo pagerbtas sunkus K. Winslet darbas.

„Tai neįtikėtinas pasiekimas. Gauti ne vieną, bet du apdovanojimus per vieną naktį – tai nepaprasta“, – sakė Leonardo DiCaprio.