Baidarių nuoma vis labiau tampa aktualesnė darbo kolektyvams

Baidarių nuoma vis labiau tampa aktualesnė darbo kolektyvams

Darbo kolektyvuose dažnai norima suburti kolektyvą, sudominti tam tikromis veiklomis, juos supažindinti vienus su kitais ar tiesiog švęsti visiems svarbias šventes bei sukaktis. Vieni tam skiria didžiules pinigų sumas, samdo renginių organizatorius, veiklas organizuoja tam skirti darbuotojai ir pan. Ypač tai aktualu, jeigu yra didelis kiekis darbuotojų ir reikia organizuoti masinius renginius. Aišku vienos šventės būna mažesnės, ne tokios svarbios, o kitos didesnės ir itin svarbios, kai norima kuo smagiau praleisti laiką.

 

Jei dar neteko domėtis ir sudalyvauti baidarių plaukime, tai ši veikla yra aktyvi ir reikalaujanti komandinio darbo. Įmonės itin susidomi baidarių nuoma kiekvieną vasaros sezoną. Dažnai kompanijai tai tampa sezono atidarymo arba uždarymo pramogomis. Kartais tai gali sutapti su įmonės gimtadieniais, darbuotojų šventėmis ar tiesiog noru pabūti visiems kartu kitokioje aplinkoje. Vieniems ši pramoga gali būti ramus pasibuvimas, o kitiems tai gali reikalauti ir daugiau iššūkių reikalaujančiu plaukimu per pamėgtas arba dar neatrastas Lietuvos upes bei ežerus. Labai dažnai plaukimas baidarėmis būna ne vien fizinis irstymasis vandeniu, bet kartu ir emocinis irstymasis pokalbiuose su kolegomis, kurie tampa daug atviresni bei nuoširdesni. Kelionės maršrutą galima laisvai pasirinkti ir jis gali būti vos kelių valandų, o esant poreikiui tai gali trukti ir visą dieną ar ten kelių dienų iššūkis. Nuo to priklausys ir baidarių nuomos kainos. Daug laiko gali net ir nereikėti, kad kolegos nusimestų oficialumo kaukes bei parodytų savo asmenines pozicijas.

 

Be visų teigiamų emocijų vienas naudingiausių privalumų, kai pasinaudojama baidarių nuoma yra fizinis aktyvumas. Tai bus tikrų tikriausia nauda kiekvieno darbuotojo sveikatai. Plaukimo baidarėmis metu bus šimtu procentų pagerinta nuotaika, tikrai pajusite teigiamą įtaką miegui, bus puiki kova prieš liūdesį bei depresiją. Kiekvienas darbuotojas pajus, kad sumažėjo nerimas ar kiti nemalonūs sveikatos pojūčiai. Sportuojant gryname ore efektyviau deginamos kalorijos bei žymiai efektyviau gerėja emocinė sveikata. Jeigu taisyklingai irkluosite, dirbs visas kūnas. Išmanant plaukimo ir irklavimo metodikas, plaukimo baidarėmis pagalba galima suformuoti sveiką bei atletišką kūną.