Erotinių prekių nauda žmogaus sveikatai

Erotinių prekių nauda žmogaus sveikatai

Sekso prekių pramonės pajamos per metus viršija 15 milijardų dolerių, o tyrimai parodo, kad pusė Amerikos ir Didžiosios Britanijos gyventojų pripažįsta, kad namuose turi bent po vieną sekso prekę.

Kiek žmonių naudoja erotines prekes?

Sekso prekės tampa vis populiaresnės. JAV universitete buvo atlikti tyrimai, kurie parodė, kad 53 procentai moterų ir 45 procentai vyrų nuo 18 metų iki 65 metų amžiaus ribos naudoja vibratorius, kurie pagerina jų lytinę funkciją. Sekso žaislai yra naudingi ne tik malonumams ir įvairioms linksmybėms, tačiau ir puikus būdas pagerinti savo sveikatą.

Sekso prekių nauda moterims

Teigiama, kad kai kurios moterys perka erotines prekes, kad galėtų susidoroti su tam tikromis ligomis:

  • Erotinės prekės padeda moterims susidoroti su menopauzės simptomais. Dažniausiai bandoma susidoroti su makšties atrofija, makšties skausmu ir sandarumu, kerpių sklerozės, ginekologinio vėžio gydymo.

Reikia nepamiršti, kad kai kurie vaistai gali įtakoti moterų ir vyrų seksualinei funkcijai ir malonumui, tai gali būti antidepresantai, kraujospūdžio ir širdies vaistai.

Kai kurie gydytojai rekomenduoja naudoti moterims sekso žaislus, jeigu jos patiria tam tikrų sveikatos problemų.

Tyrimo metu su menopauzėmis buvo pasakyta, kad naudojant sekso žaislus pagerėja moterų miegas. Taip pat vibratoriai gali pagerinti kraujo tekėjimą į moters makšties sritį ir taip sumažinti galimas makšties ligas. Tai yra kur kas geresnis būdas gydytis, nei naudoti tam tikrus vaistus. Reikėtų nepamiršti, kad vibratoriai puikiai gali stimuliuoti moters klitorius, o tai gali būti naudinga, kuomet yra sumažėjęs lytinis potraukis arba negalėjimas pasiekti orgazmo.

Sekso prekių nauda vyrams

Vyrai susiduria su tam tikromis seksualinėmis problemomis, kurias gali išgelbėti tik tam tikri sekso žaislai. Tai gali būti erekcijos sutrikimas, priešlaikinė ejakuliacija ir lytinio potraukio trūkumas. Susitraukiantys žiedai gali padėti išlaikyti ilgesnę erekciją ir atitolinti ejakuliaciją. Vyriški vibratoriai padeda pasiekti lengviau erekciją ir stimuliuoja nervų galūnes. Taip pat suteikia kitokį seksualinį pojūti nei masturbacija rankiniu būdu.

Sekso prekės nėra naujovė ir tai tikrai nėra gėdinga, todėl siūlome pagalvoti apie asmeninį sekso žaislo įsigijimą.