Kodėl vertėtų detoksikaciją atlikti klinikose?

Kodėl vertėtų detoksikaciją atlikti klinikose?

Kas kada nors gydėsi nuo alkoholio, tai žino, kad detoksikacija gali būti sunkus procesas, kuris padės atitolti nuo alkoholio vartojimo. Nepamirškite, kad alkoholis tik trumpina jūsų gyvenimą, gali sukelti įvairiausių problemų, pabloginti santykius su savo artimaisiais žmonėmis.

Kodėl detoksikaciją verta atlikti klinikose?

Atlikinėdami detoksikaciją savo namuose, jūs neturėsite patyrusio asmens, kuris galėtų suteikti nuolatinį stebėjimą. Taip pat namuose gali kilti įvairiausių komplikacijų, dėl kurių detoksikacija būtų nesėkminga. Vos po pirmų nutraukimo dienų, žmonės gali pajausti medicinines komplikacijas. Reikia pagalvoti ir apie tai, kad labai maža tikimybė, kad jūs galėsite su tomis komplikacijomis susitvarkyti. Kad būtų susitvarkoma su medicininėmis komplikacijomis, reikia turėti vaistų, kurių taip paprastai negausite, nes jie yra receptiniai ir juos skiria tik sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai.

Namuose gali būti labai sunku atlikti detoksikaciją, nes gali iškilti nenumatomų trikdžių. Dažna problema, kad namuose gyvena asmenys, kurie gali tik paskatinti jūsų alkoholio vartojimą, tačiau tikrai ne nutraukimą. Alkoholis gali būti vartojamas taip pat, kai susiduriama su netinkama aplinka, juntamas nerimas.

Kitas dažnas atvejis, kad žmonės alkoholį pradeda vartoti tuomet, kai jie turi tam tikrų psichologinių sutrikimų, tarkime nerimo arba depresijos jausmas. Šie simptomai gali tapti kur kas stipresni, jeigu namuose mėginsite atlikti detoksikaciją ir ji bus netinkamai atlikti.

Vien dėl mūsų paminėtų priežasčių, turėtumėte suprasti, kaip svarbu kreiptis į atitinkamas klinikas, kad jos suteiktų jums pagalbą.

Ar yra juntamų simptomų detoksikacijos metu?

Išblaivinimas dažnai yra siejamas su detoksikacija, tad simptomų tikrai galite pajausti. Kuomet ilgai vartojęs asmuo atsisako alkoholio, pirmą parą išverti tikrai nebus sunku, tačiau po 48 – 70 valandų, simptomai tampa kur kas stipresni, todėl žmonės atlikdami detoksikaciją namuose neištveria ir taip yra nutraukiamas procesas.

Detoksikacijos atlikimas namuose gali sukelti šiuos simptomus:

  • Drebulys
  • Pykinimas
  • Haliucinacijos
  • Nerimas
  • Vėmimas
  • Pakilęs kraujo spaudimas
  • Padidėjusi kūno temperatūra
  • Prakaitavimas
  • Nemiga

Klinikos skiria didelį dėmesį savo pacientams, kad jie pajaustų kuo mažiau simptomų. Receptiniai vaistai pacientams skiriami tik tuomet, kai jų savijauta pablogėja.