Kokios dovanos moterims pačios geriausios?

Kokios dovanos moterims pačios geriausios?

Pasveikinti mylimą moterį kiekvienas vyras nori nepriekaištingai. Todėl neretai tenka dovaną pradėti rinkti net prieš porą savaičių, o kartais dar anksčiau. Ką jau padarysi, moterims įtikti tikrai sudėtinga. Jeigu norite, kad dovana būtų įsimintina, siūloma apgalvoti šiuos pasirinkimus:

 

  • Dovanos moterims turi nustebinti, tačiau tuo pačiu ir būti praktiškos. Todėl viena geriausių dovanų mylimai moteriai yra SPA salono paslaugos, o gal net prabangi naktis viešbutyje su SPA procedūromis? Jeigu norite palepinti mylimą moterį, tai bus labai gerai dovana.
  • Ekstremalūs gali būti ne tik vyrai, bet ir moterys. Nustebinkite ją padovanodami įspūdingą skrydį parašiutu ar kokią nors kitą ekstremalią pramogą. Tai ne tik nustebins mylimą moterį, bet ir privers ilgai prisiminti dovaną.
  • Kita dovana gali būti ne tik moteriai, bet ir jums. Padovanokite romantišką kelionę į užsienio šalį. Tai tikrai sužavės jūsų moterį, ypač, jeigu išrinksite šalį, į kurią ji seniai norėjo nuvykti.
  • Dar vienas pasiūlymas – rinkitės gurmanišką vakarienę. Išmėginti gardžius patiekalus visada yra malonu, ypač, kai tai daroma su brangiu partneriu.
  • Ką manote apie dovanų kuponą? Tai gali būti ideali dovana tiems, kurie net neįsivaiduoja, ką nupirkti moteriai. Jeigu draugauti pradėjote neseniai arba jums atrodo, kad draugė viską turi, tuomet tai gali būti labai taikli dovana.
  • Kvepalai – visada ideali dovana. Tenka pripažinti, jog moterys visada nori kvepėti gardžiai. Pasidomėkite, kokie kvepalai jai patinka arba dar geriau padovanokite jai kvepalus, kurie patinka jums, tokiu atveju mylima moteris visada kvepės jums gardžiu kvapu.

 

Dovanų pasirinkimų daug, lieka tik atsižvelgti į turimą biudžetą ir išrinkti tai, kas optimaliausia. Jeigu norite palepinti mylimą moterį, nebūtinai turite išrinkti dovaną skubėdami. Pagalvokite, pasitarkite su moters draugėmis, jos padės nuspręsti, ką jai padovanoti. Ir, svarbiausia, nesikartokite. Nei viena moteris nenori gauti tos pačios dovanos kelis kartus iš eilės. Deja, bet toks poelgis ją gali net suerzinti. Būkite unikalus ir išradingas, tuomet galėsite būti tikras, jog jūsų dovanojamos dovanos moterims kelia malonius jausmus.