Laisvalaikis Ignalinoje

Laisvalaikis Ignalinoje

Ar teko jums girdėti apie mažą miestelį Ignalina? Mažas miestelis kuriame gyvena vos apie 5000 žmonių, įsikūręs šiaurės rytų Lietuvoje ir nuo mūsų sostinės nutolęs 100 kilometrų. Jame galite rasti nuostabių gamtos vaizdų, kadangi visur kur tik pasisuksite matysite gražius miškus. Šio miesto apskrityje galite rasti net 220 ežerų, tad kur vasarą pasimaudyti problemų nekils. Miestelis yra prilyginamas su Nida, bet čia jūros nėra, o kainos kur kas mažesnės. Laisvalaikis Ignalinoje bus nuostabus ne tik jums, bet ir kitiems žmonėms su kuriais čia atvyksite. Pasistenkite aplankyti visas lankytinas vietas, užlipti į apžvalgos bokštus. Rekomenduojame lipti prie Ginučių kaimelio į apžvalgos bokštą ir pačioje Ignalinoje prie Lietuvos žiemos sporto centro. Atitruksite nuo kasdieninio šurmulio ir galėsite pasimėgauti grynu oru. Miestelis teikia ir puikius objektus nuomai

Kubilo nuoma

Šis nuomos objektas yra tikrai labai populiarus visoje Lietuvoje. Galite ir patys pastebėti kiek žmonių pradėjo nuomoti kubilus, o tai reiškia, kad paklausa tikrai yra. Išsinuomavę kubilą jūs galėsite atsipalaiduoti ir smagiai pamirkti kubile. Patys didžiausi privalumai, kuomet sėdite kubile, jūs busite masažuojamas hydro masažu. Yra įmontuotos net 8 LED švieselės. Mėgstamiausias laikotarpis visiems būti kubile yra žiemą. Kadangi žiemos metu lauke šalta, o iškūrentame kubile būna dažniausiai 38 laipsniai. Laipsnių temperatūra priklausoma nuo jūsų pačių kūrenimo. Mes rekomenduojame neviršyti 39 laipsnių, kadangi būna per karšta ir gali pasidaryti jau ir silpna.

Laisvalaikis-Ignalinoje
Laisvalaikis-Ignalinoje

Pirties ant ratų nuoma

Yra asmenų kuriems nepatinka kubilai, todėl taip pat visada galite išsinuomoti ir mobiliąją pirtį. Pirtis yra sumontuota ant priekabos, todėl gali būti tempiama kur tik panorėjus. O gal mėgstate kubilą ir pirtį? Tuomet galite išsinuomoti ir visą komplektą. Tokioje pirtelėje gali tilpti iki 6 suaugusiųjų asmenų. Tokia pirtelė įkaista tik per 40 minučių.  Rekomenduojama temperatūra mūsų pirtelėje yra nuo 80 iki 90 laipsnių. Jos ilgis yra 2 metrai. Pirtele yra malonu naudotis labiausiai prie kokio nors ežero, kai mes įkaistame ir galime šokti tiesiai į ežerą arba prūdą.

Primename, kad malkomis ir elektra reikėtų visuomet pasirūpinti jums patiems, kadangi nuomotojai malkų neduoda, o generatoriai pas mus nėra nuomojami.

Šis straipsnis buvo parengtas ir patalpintas Zibainis komandos atstovų.