Kokybiškos krosnelės jūsų namų jaukumui

Kokybiškos krosnelės jūsų namų jaukumui

Šiuolaikinių krosnelių, kurios kūrenamos malkomis ar briketais, dizainas ir technologija ženkliai skiriasi nuo visiems įprastų senoviškų krosnių. Modernios ir nedidelės krosnelės ne tik yra puikūs šilumos šaltiniai, bet ir estetiškai papildo bet kokį namų interjerą. Jei šiuo metu kaip tik planuojate įsigyti naują krosnelę, rekomenduojama susipažinti plačiau su keliais naudingais faktais.

  •  Neužima daug vietos. Šiuolaikinės krosnelės yra nedidelės ir labai kompaktiškos. Jas galima pastatyti beveik bet kurioje namų vietoje, kur tik yra būdas išvesti ventiliacinį vamzdį į lauką. Galima pasirinkti kurį namų kambarį norite daugiau šildyti. Taip pat yra galimybė savo namuose pasistatyti kelias krosneles. Jos tikrai negadina vaizdo ir užima labai mažai vietos, neapkrauna erdvės. Dažniausiai tokios krosnelės statomos svetainėse.
  • Suteikia išskirtinę šilumą. Malkomis ar briketais kūrenamos krosnelės išsiskiria skleidžiamos šilumos kokybe. Tokios jaukios ir malonios šilumos nepavyktų išgauti, pavyzdžiui, oriniu šildymu. Galinga šiluma sklinda iš visų krosnelės pusių ir yra tolygiai nukreipta į visas kambario puses.
  • Draugiškumas aplinkai. Lyginant su iškastiniu kuru (pavyzdžiui, gamtinėmis dujomis), tai mediena yra daug ekologiškesnis pasirinkimas. Į aplinką nepapuola papildomo anglies dioksido.  Žinoma, šildytis vien krosnele gali būti nenaudinga. Tai greičiau papildomas šilumos šaltinis, kuris suteikia papildomo jaukumo patalpoms.
  • Ekonomiškumas. Mediena – nebrangus kuro šaltinis. Paprastai malkos kainuoja pigiau, nei elektra ar dujos.
  • Veikia nepriklausomai nuo išorinių veiksnių. Jei gyvenate vietovėje, kurioje retkarčiais nutrūksta elektros tiekimas, labai greitai įvertinsite, koks gėris yra autonominis šilumos šaltinis. Nesvarbu, ar namuose dingo elektra, ar dujos – krosnelė visada veikia pilnu pajėgumu, iki kol pildysite ją malkomis ar briketais.
  • Papildo namų interjerą. Modernios krosnelės atrodo itin subtiliai ir idealiai papildo bet kokį namų interjerą. Tai tarsi papildomas akcentas. Kambaryje, kuriame stovi krosnelė, visada malonu tiesiog būti ir mėgautis skaniu kavos ar arbatos puodeliu.

Kokybiškų krosnelių galite įsigyti internetu arba atvykę į jų pardavimo vietas. Gaminių pasirinkimas šiuo metu toks platus, kad tikrai kiekvienas šeimininkas ras sau tinkamiausią ir geriausią krosnelę.