Nemokamas straipsnių katalogas

Nemokamas straipsnių katalogas

Jei esate svetainių kūrėjas arba SEO specialistas, tikriausiai žinote kas yra SEO straipsniai. Šiais laikais sukurti gražų puslapį nepakaks, kadangi reikės įdėti darbo ir prie puslapio platinimo kituose portaluose arba atgalinių nuorodų įsigyti. Nemokamas straipsnių katalogas – tai vieta kurioje visi gali publikuoti savo norimus straipsnius, ir tai visiškai nieko nekainuoja.

Kas yra nemokamas straipsnių katalogas?

Tai internetinis puslapis kuris yra panašus į žurnalą. Jame dažniausiai yra įvairiausios straipsnių kategorijos. Čia yra talpinami tik unikalūs straipsniai, kurie niekur kitur nėra patalpinti. Tokie reikalavimai yra keliami, kad būtų užtikrinta puslapio kokybė, bei klientui suteiktų didesnę naudą SEO. Išvertus iš anglų kalbos žodį SEO, jis reiškia optimizuotą paieškos sistemą. Kuomet jūsų puslapis turės kokybiškesnį SEO rodiklį, jis bus optimizuotas aukščiau paieškose.

Turėti gražų puslapį negana

Tikriausiai pastebėjote, kad internete pilna naujų puslapių, tai tik parodo, kad yra daug konkurentų. Lankytojai nepradės eiti į naujai atsidariusį puslapį, nes jis bus labai tolimame paieškos puslapyje. Visi asmenys kurie ieško tam tikro produkto ar straipsnio, jie atsidarinėja pačius pirmus puslapius. Norėdami būti ir jūs priekyje, turite turėti gerą reitingą, bei stipriai apdirbtus raktažodžius.

Ar straipsnių kokybė įtakoja?

Visuomet patariama rašyti straipsnį pagal visus SEO kriterijus, kadangi straipsnis bus indeksuojamas lengviau ir kur kas greičiau. Pats minimaliausias žodžių kiekis yra 300. Straipsniai turi būti pateikti Lietuvių kalba ir be gramatinių klaidų. Kai straipsnis yra kokybiškas, pateiktas su iliustracijomis, paieškos robotai jį indeksuos greičiau. Taip pat reikia nepamiršti, kad skaityti tvarkingą straipsnį yra lengviau, tad automatiškai pritrauksite ir daugiau skaitytojų. Kokybiški straipsniai randami kur kas greičiau, nei atmestinai parašyti.

Ar galiu įsigyti straipsnių rašytoją?

Visuomet galite įsigyti už įvairiausias kainas. Asmeniškai mūsų portalo kainos yra 10 eurų su įskaičiuotu talpinimu. Žinoma galite rasti ir už kelis eurus arba keliasdešimt. Tačiau nerekomenduojame įsigyti rašytojo už kelis eurus, nes jis net nepataikys į temą. Brangesni rašytojai dažniausiai turi daug patirties ir jie bus kokybiški. Tačiau prieš perkant, visuomet siūlome paprašyti darbo pavyzdžių ir įsitikinti, kad jie tikrai kokybiški.

Straipsnį parengė ir patalpino Zibainis komanda.