SEO straipsnių rašymas

SEO straipsnių rašymas

SEO straipsnių rašymas

Tai straipsniai nėra perpildyti raktažodžiais. Kadangi paieškos sistemos nepriima straipsnių, kurie naudoja 5 ar daugiau nuorodų.

Ir iš to jūs negausite jokios naudos. Rašydami SEO straipsnius reikia pasiruošti strategiją ir pastangų tam. Ištirkite plačiai temą ir tik tuomet pradėkite ją rašyti. Orientuotis tik į kelius raktažodžius, ir pataikyti į temą. Rašyti tik be gramatinių klaidų.

SEO straipsnių nauda

Šie straipsniai yra talpinamuose įvairiausiuose naujienų portaluose. Iš jų yra gaunamos atgalines nuorodos, kurios suteiks jūsų puslapiams geresnius SEO rezultatus, bei apie jus paskaitys įvairiausi asmenys. Norėdami išpopuliarinti savo produktą arba pakelti savo puslapį paieškos sistemose. Šie straipsniai nėra laiko švaistymas, kadangi gali sukelti jums daugybė naudos. Straipsniuose plačiai yra aprašoma apie įmonę arba teikiamą paslaugą, parduodamą produktą.

Kokie straipsniai laikomi kokybiški?

Kokybiški straipsniai yra nuo 300 žodžių. Juos dažniausiai rašo patyrę specialistai. Straipsnius rekomenduojama rašyti pagal paieškos sistemų kriterijus. Nepatariama naudoti daugiau nei dviejų aktyvių nuorodų. Straipsniai parašyti už kelis eurus gali neatitikti temos, ir iš jų nebus jokios naudos. Straipsniams parenkama informacija, ir ji nuosekliai išdėstoma.

Kokios kainos SEO straipsnių?

Mes rašome straipsnius nuo 300 iki 500 žodžių. Todėl straipsnių kainos skiriasi. Straipsnis parašytas su 300 žodžių bei talpinimu pas mus kainuoja 10 eurų. Tekstas su 400 žodžių kainuoja 13 eurų, o su 500 žodžių 17 eurų. Mes turime stiprius katalogus, iš kurių jūs gausite nemažai naudos. Dėl straipsnių galite rašyti : [email protected]

Straipsnis parengtas ir parašytas Zibainis komandos