Kaip išsirinkti tinkamą veido kremą?

Kaip išsirinkti tinkamą veido kremą?

Ar žinojote, kad veido kremai gali skirtis? Jei jūsų oda tapo jautri, pradėjo pleiskanoti arba berti, tai reiškia, kad naudojate netinkamą veido kremą.

Taip pat reikia nepamiršti, kad vasarą ir žiemą reikia naudoti skirtingus veido kremus. Jei jūsų kreme yra vandens molekulių, tuomet šaltuoju paros metu, jos sužeis jūsų odą. Kiekvieno iš mūsų oda nusipelno teisingos priežiūros. Tačiau reikia nepamiršti, kad vienų oda reikalauja labai daug priežiūros, o kitų visai nedaug. Kosmetologai sako , kad normalią odą turi labai mažai žmonių. Turėdami normalią odą, jums reikės mažiau laiko ją prižiūrėti, o su ja jūs jausitės komfortiškai.

Kaip nustatyti kokia mano oda?

Riebi oda – ant jūsų veido, matomi porai visose vietose. Jūsų oda greitai susiriebaluoja ir blizga. Jei jūsų oda pleiskanoja, tai reiškia, kad jūsų odai trūksta drėgmės, todėl rekomenduojame įsigyti drėkinamą veido kremą. Jis padės jums atstatyti veido drėgmės balansą. Ir tai padės pašalinti odos pleiskanojimą. Jei ir jūsų tokie požymiai, reiškia jūsų sausa oda. Sunkiausiai prižiūrima oda yra mišri. Kadangi ji gali būti sausa arba riebi. Šiam tipui kremus išsirinkti yra kiek sunkiau. Tokia oda dažniausiai yra pigmentuota, jautri arba kapiliarinė. Norėdami susitvarkyti savo veidą turint mišrią odą, jums tik kremo nepakaks.

Kiti aspektai

Kaina nėra pagrindinis kriterijus, kadangi galite mokėti už vardą, tačiau turėsite tą patį poveikį, kokį turėtumėte už kelis eurus. Ne visada brangus kremas yra geriau, negu pigesnis. Kremai su vitaminu c, padės jūsų odai išvengti nenaudingų saulės spindulių, kurie sukelia žala. Jei turite tokį kremą, stenkitės jį laikyti vėsioje vietoje, kurioje nepasiektų saulės spinduliai. Straipsnis parengtas ir parašytas Zibainis komandos