Video operatorius: be jo negali vykti nei viena šventė

Video operatorius: be jo negali vykti nei viena šventė

Norint turėti pačius tikriausius prisiminimus iš įvykusios šventės, vien tik vestuvių fotografo nepakanka. Tam kad išsaugoti kuo daugiau patirtų nuostabių akimirkų galima į pagalbą pasitelkti ir video operatorių. Šios paslaugos šiandieninėje visuomenėje tampa beveik būtinas dalykas, nes vis labiau norime prisiminti, kas vyko būtent tą dieną.

Kaip atrodo video operatorių darbas?

Praktiškai, jų dienotvarkė yra lygiai tokia pati kaip ir jaunavedžių. Jie pradeda fiksuoti akimirkas nuo pat pasiruošimo ir iki to laiko, kada jaunieji pageidauja, kad būtų filmuojama jų šventė. Video operatorius visada bus šalia visą vestuvių dieną ir bandys pagauti pačias gražiausias akimirkas. Žinoma, jo dėmesys ne visada bus skirtas tik jauniesiems, jis taip pat įamžins ir svečius, jų pašnekesius, šypsenas, galbūt ir ašaras. O po tokios kupinos emocijų dienos, jų darbas nesibaigia. Nuo tada prasideda kūrybinis darbas, kuris taip pat reikalauja specifinių žinių, kurios reikalingos sukurti nuostabiam filmui. Filmo kūrimas užtrunka tikrai ne vieną valandą ir jam skiriamas didelis dėmesys, kad jaunieji rezultatu būtų labai patenkinti.

Video operatoriai ne tik vestuvėms

Pagalvojus apie video operatorius, paprastai galvojame, kad jie gali būti samdomi tik vestuvių šventėms. Tačiau tokia paslauga gali būti samdoma bet kada. Samdyti šiuos specialistus galima kai yra rengiama gimtadienio šventė, krikštynos, mergvakaris ar bernvakaris. Arba video operatoriaus paslaugos gali būti perkamos ir tada kai norima padaryti staigmeną savo artimajam ir norima amžinai išsaugoti jo reakciją. Todėl šias paslaugas nereikia apriboti vien tik vestuvėmis, jos puikiai tiks ir kitoms šventėms.

Ar šventėje pakanka vien tik video operatoriaus?

Jeigu svarstote, ką pasirinkti video operatorių ar fotografą savo šventei, tai drąsiai galite žinoti, kad vien tik video operatoriaus jums gali pakakti. Tačiau idealiausias variantas būtų tas, kad jie būtų pasamdyti kartu. Nes iš vienos pusės gali atrodyti, kad jų darbas yra panašus ar netgi vienodas, tačiau taip nėra. Pasigilinus į jų darbo specifiką ir gautus rezultatus, akivaizdžiai bus matoma, kad jie labai skiriasi. Tad jei norite, kad šventė būtų įamžinta pačiais geriausias būdais, verta pagalvoti ir apie video operatorių ir apie fotografą. Puikų variantą galite surasti tada, kai jie abu bendradarbiauja. Tuomet gausite pati geriausią rezultatą, nes šie du profesionalai bus susidirbę kartu ir galės atiduoti patį geriausią sukurtą darbą.