Fasadų apdailos pasirinkimas

Fasadų apdailos pasirinkimas

Laikas pradėti galvoti apie fasado apdailą, o galbūt reikia renovacijos čia ir dabar

Fasado apdaila negali būti skubotai priimtas sprendimas. Ji tarnaus ilgai, todėl ir pasirinkti reikia atsakingai bei kruopščiai. Tai padaryti padės patyrę specialistai, o geri meistrai idėjas pavers realybe.

Linea salonas siūlo platų apdailos medžiagų pasirinkimą. Pristatysime keletą iš jų.

Klinkerio fasadinės čerpės PLASMA. Daug spalvų, daug architektūrinių galimybių interjere ir eksterjere. Ši fasado apdaila pasižymi vandens nepralaidumu, nekintančiomis spalvomis, cheminiu atsparumu, ugnies ir karščio atsparumu. Nebijo įbrėžimų, yra lengvai valoma.

Reikia didelių gabaritų fasadinių plokščių? Naujiena asortimente. Ariostea akmens masės plokštės, kurios yra didelės ir tinka įvairiems sprendimams įgyvendinti. Spalvų ir techninių charakteristikų patvarumas, higieniškumas, paprastesnis instaliavimas. Ventiliuojami fasadai, šaligatviai, grindų ir sienų dangos, baldai ir t.t. Patogu, kad ši medžiaga gali būti tiek klijuojama, tiek tvirtinama.  Ariostea privalumai: ugnies ir karščio atsparumas, vandens nepralaidumas, lengvai valoma, nebijo įbrėžimų. O kur dar jų grožis…

HPL plokštės Trespa Meteon yra puikus ir kokybiškas sprendimas fasado apdailai. Atsparumas drėgmei, temperatūros pokyčiams, atsparumas smūgiams, chemikalams ir daug kitų privalumų.

Ar įsivaizduojate, kaip atrodo 3 D fasado apdaila?

Tai inovatyvus, modernus ir unikalus sprendimas. Tai unikaliai atrodanti fasado apdaila. Pasižymi vandens nepralaidumu, cheminiu ir ugnies bei karščio atsparumu, nebijo įbrėžimų, ekologiška ir draugiška aplinkai. Spalvos nekinta, daug metų išlieka tokios, kokios buvo iš pat pradžių. Paviršius nereikalauja ypatingos priežiūros, valymo.

Apsilankykite Linea salone, kuriame rasite platų asortimentą. Plytelės, vonios plytelės, fasado apdaila, kiliminė danga, parketlentės, PVC danga ir kitos prekės. Linea komanda suteiks informacijos, atsakys į rūpimus klausimus, patars ir padės įgyvendinti Jūsų norus.

Fasado apdaila – rimtas dalykas. Todėl reikalauja ypatingo dėmesio, profesionalų konsultacijos ir pagalbos. Fasado apdaila rūpintis turėtų tik patyrę meistrai, kurių kompetencija neteks suabejoti. Kokybiškai atliktas darbas padės džiaugtis geru rezultatu labai daug metų. Tuo tarpu netinkamai atliktas darbas pareikalaus nemažai remonto, pakartotinų investicijų ir, be abejo, nervų. Verčiau investuoti patikimai ir vieną kartą.