Kaip išsirinkti žiedus sužadėtuvėms?

Kaip išsirinkti žiedus sužadėtuvėms?

Vienareikšmiško atsakymo nėra ir būti negali. Sužadėtuvių žiedai yra ilgam, jie paprastai nekeičiami (nebent mažinami, didinami ar atnaujinami), todėl juos reikia rinktis atsakingai.

Liaudies išmintis teigia, jog žiedai yra santuokos atspindys, tad būtina skirti didžiulį dėmesį jų patogumui, jie privalo patikti abiem būsimiems sutuoktiniams. Jei žiedas bus itin laisvas, vadinasi santuoka bus laisva (svarbiausia, jog saikingai). Jei itin ankštas, tada vienas iš sutuoktinių, o gal ir abu jausis supančioti santuokos saitais. Jei žiedas yra nepatogus – nepatogus bus ir judviejų gyvenimas.

Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedus vadovaujantis tiek lietuvių liaudies išmintimi? Tiek liaudies išmintis, tiek fengšui sako – vestuvių žieduose neturėtų būti aštrių kampų – bus sunku vienam prie kito prisitaikyti, gyventi harmoningai.

Kaip išsirinkti tinkamus vestuvinius žiedus?

Ar verta žiedus rinktis itin brangiu, su brangakmenių gausa? Apsisprendimo teisė priklauso jums, tačiau reikėtų suprasti, jog prabangių žiedų galėsite įsigyti ir vėliau, o vestuviniai itin prabangūs ir įmantrūs žiedai gali nederėti prie kitų žiedų.

Kodėl gi nepasirinkus kuklius, lygius vestuvių žiedelius, kurie simbolizuotų tyrą ir kuklią meilę? Linkime jums išsirinktais žiedais džiaugtis iki gyvenimo pabaigos.

Modernūs žiedai

Pastaraisiais metais „ant bangos“ buvo modernūs sužadėtuvių žiedai su dviem statinėm dalimis ir viena judančia. Judančioji dalis (juostelė) paprastai būna nusėta brangiais akmenimis ir įterpiama į vidurį. Tai ganėtinai originalūs, sunkiai nukopijuojami žiedai.

Žiedai su ornamentais

Labai gražiai ir elegantiškai atrodo vestuviniai arba sužadėtuvių žiedai su ažūriniais ornamentais. Jie primena nėrinius, šalčio raštą ant lango. Jeigu inkrustuojami smulkūs brangakmeniai – tokių žiedų kaina ganėtinai didelė. Kita ažūrinių ornamentų vestuvinių žiedų pusė – jie lengviau lūžta, susilanksto, lengvai pametami smulkūs brangakmeniai, jie būna ganėtinai šiurkštūs, todėl dažnai kabinasi už rūbų.

Bet kokiu atveju, kad ir kokius sužadėtuvių ar vestuvinius žiedus pasirinktumėte – svarbiausias jų simbolis – meilė ir ištikimybė. Net paprasčiausius žiedus galima originaliai išgraviruoti (vidinę ar išorinę pusę) judviejų asmenine informacija: susipažinimo, sužadėtuvių ar vestuvių data, judviejų meilės prisipažinimais ir vienas kito vardais arba meilės sentencijomis.