Kaip pasirinkti pramoninį oro kompresorių?

Kaip pasirinkti pramoninį oro kompresorių?

Parduodami oro kompresoriai – nuo didelio masto pramoninių mašinų iki mažų nešiojamų įrenginių. Norint įsigyti tinkamą mašiną pagal savo poreikius, reikia žinoti pramoninio oro kompresoriaus veikimo pagrindus ir suprasti savo pritaikymą. Nesvarbu, ar norite naudoti oro kompresorių pneumatiniams įrankiams maitinti, ar padengti lygią dažų dangą, turite žinoti, kaip įvairios turimos technologijos paveiks jūsų naudojimą.

Oro kompresorių sistemų tipai

Kai planuojate įsigyti pramoninį oro kompresorių, pirmiausia turite nuspręsti, kokio tipo pramoniniai oro kompresoriai jus labiausiai domina. Pagal konstrukciją ir veikimo principą yra 5 oro kompresorių tipai. Kintamo greičio pavaros sukamasis varžtas. Fiksuoto greičio sukamasis varžtas. Stūmokliniai oro kompresoriai. Rotaciniai mentelių oro kompresoriai. Išcentrinis. Šie kompresoriai plačiai naudojami B2B pramonės šakose, tokiose kaip bendroji gamyba, spausdinimas, pakavimas, plastiko liejimas, marmuras ir granitas, medžio apdirbimas, metalo apdirbimas, elektronika, automobilių remontas, bandymų laboratorijos ir dar daugiau!

Stūmoklinio ir sukamojo sraigto technologija

Tiems, kurie pneumatinius įrankius naudoja retai arba kurių arklio galių poreikis yra 10 AG ar mažiau, stūmoklinis oro kompresorius gali būti geriausias sprendimas. Kai reikia didesnių arklio galių, paprastai naudojami sukamieji sraigtiniai oro kompresoriai arba sukamieji mentelių tipo kompresoriai. Sistemos, turinčios daugiau nei 350 arklio galių nuolatinę apkrovą, gali būti naudojamos išcentrinis. Jei jūsų kompresorius veikia 60–100 % darbo ciklu, sukamasis sraigtinis oro kompresorius yra jums tinkama technologija. Kintamo greičio pavaros sukamieji sraigtiniai kompresoriai gali būti efektyviausias sukamųjų sraigtinių kompresorių tipas, kai jie naudojami teisingai. Tai pagreitina ir sulėtėja priklausomai nuo jūsų dabartinio oro poreikio. Tai leidžia sutaupyti milžiniškas pinigų sumas metinėse energijos sąnaudose.

Kai kurie žmonės mano, kad modeliai su dideliu AG yra geresni nei su mažu AG. Tai netiesa. 5 AG oro kompresorius nėra geresnis nei 3 AG modelis ir gali sunaudoti daugiau energijos, jei nereikia papildomo AG. Didėjant arklio galioms, didėja ir CFM. CFM reiškia kubinių pėdų per minutę. Tai suspausto oro išėjimo tūrinis srautas. Norėdami efektyviai naudoti bet kokio tipo kompresorių, turite žinoti savo oro poreikius. Suslėgto oro poreikis lemia jums reikalingą arklio galių kiekį. Norėdami jį apskaičiuoti, galite naudoti darbo analizę arba sudaryti išnaudojimo koeficientą su oro poreikiu visai prijungtai įrangai. Paprastai vidutinės klasės oro kompresoriaus (25–100 AG) debitas vienam arklio galiai yra 4,4 CFM.