Kas yra kaljanų baras?

Kas yra kaljanų baras?

Kaljanų baras Vilniuje yra populiarėjanti pramoga. Tokio tipo barai yra laikomi kaip polsio vietos, kur jūs galite pamiršti savo problemas ir ramiai pasisėdėti. Kaljano baras beveik niekuo nesiskiria nuo kavinių, kuriose galite mėgautis maistu, gėrimais ir muzika. Tik čia galite turėti kaljaną pagal savo norus sau arba visai draugų grupei.

Ką reiškia baras?

Baro žodis nereiškia, kad čia galėsite įsigyti alkoholinių gėrimų. Nors ir alkoholiniai gėrimai nėra pasiūloje, tačiau tai vis tiek yra vadinama kaljano baru.

Kas yra rūkoma kaljanų bare?

Vien jau iš pavadinimo galima nuspręsti, kad šioje vietoje jūs galite išsinuomoti kaljaną , pagal savo norus. Nuomotis galima net kelis skirtingus kaljanų tipus:

  • Klasikinis kaljanas.
  • Premium kaljanas.
  • Vaisinis kaljanas.
  • Autorinis kaljanas.

Gali būti ir taip, kad Jums nepatinka nikotinas, todėl galite paprašyti kaljano meistrų, kad Jums būtų paruoštas tabakas be jokio nikotino.

Ko tikėtis kaljanų bare?

Kaljanų baruose dažnai galima rasti gražių dekoracijų. Dažnai tokio tipo vietose yra maža oro cirkuliacija, kad kiekvienas klientas galėtų mėgautis smagesniu pasisėdėjimu. Kartais lankytojai mėgsta pasidaryti mini varžybas, kurie padaro gražesnius debesų žiedus.

Kokiomis progomis galima mėgautis kaljanu?

Kaljanams nėra reikalinga kokia nors proga. Vieni žmonės tiesiog ateina ramiai pasisėdėti ir pasimėgauti. Taip pat tai yra puiki vieta pasimatymams, kad ramiai pasibūti su savo antrąja puse. Taip pat nereikia pamiršti ir žmonių, kurie ateina, kad galėtų pamiršti savo kasdieninę rutiną.

Ar amžius yra ribojamas kaljano baruose?

Kaljanų baruose yra reguliuojama amžiaus riba, kad ten patekti. Pagal šalies nustatytą tvarką, čia gali patekti asmenys sulaukę 18 metų. Dažniausiai prieš nuomą yra paprašoma pateikti savo asmens dokumentą, kuris įrodytų jūsų amžių.

Ar įmanoma apsvaigti kaljanų bare?

Tikrai ne, kaljanuose nėra jokių medžiagų, kurios galėtų jus apsvaiginti. Kaljanai Vilniuje yra paprasti prietaisai, kurie gali pagaminti dūmus, o tie dūmai yra filtruojami per vandenį. Jeigu užsisakėte su kaljaną su stipriu tabaku ir persirūkote, galite jausti minimalų galvos svaigimą, o tai yra visiškai normalu, vartojant bet kokį tabaką.