Kodėl verta įsigyti masažuoklį?

Kodėl verta įsigyti masažuoklį?

Kiekvienam žmogui yra reikalingas masažas, tačiau ne kiekvienas galime leisti sau įsigyti masažistus. Masažą atlikti rekomenduojama kas savaitę, o kas nuolat sportuoja arba dirba fizinį darbą, siūloma atlikti masažus ir dar dažniau. Internete galima rasti pamokų, kaip atlikti masažą pačiam sau. Tačiau tai reikalauja nemažai energijos, o grįžus po darbo mes jaučiamės pavargę ir tikrai nenorėsime patys savęs masažuoti. Šiais laikais galima atlikti masažą ir namuose, panaudojus minimalias pastangas ir naudojant elektrinį masažuoklį.

Kodėl verta įsigyti masažuoklį?

Elektriniai masažuokliai gali padėti atpalaiduoti kiekvieno žmogaus kūną ir tai leis jiems lengviau išsimiegoti. Puiku tai, kad tai yra vienkartinė investicija ir mes galėsime naudotis ilgą laiką. Tarkime kaklo masažuoklis naudoja elektros energiją, kad galėtų imituoti profesionalaus masažuotojo darbą. Pagrindinis elektrinių masažuoklių privalumas, kad jums nereikės kitų asmenų pagalbos ir galėsite save masažuoti bet kuriuo paros metu. Masažuoklis suteiks Jums didelę naudą, kadangi galėsite patirtį malonesnį miegą, atpalaiduos jums skaudančius raumenis ir nereiks niekur išeiti iš namų, kad patirtumėte puikų masažą.

Kaklo ir pečių masažuoklis
Kaklo ir pečių masažuoklis

Informacija apie masažuoklius

Dauguma masažuoklių yra pritaikoma tam tikrai kūno kategorijai. Tarkime nusipirkus masažo kėdę, jos nepanaudosime kojų masažui, kadangi tokios kėdės yra pritaikytos nugaros ir sėdmenų  masažams. Tačiau be problemų galima rasti ir nešiojamų rankinių masažuoklių, su kuriais galėsite masažuoti sunkiau pasiekiamas kūno dalis. Prieš perkant masažuoklį, būtina atkreipti dėmesį į visas siūlomas funkcijas. Jei nežinote kokio jums masažuoklio reikėtų, visuomet galite pasiteirauti su pardavėju. Naudojant tinkamai elektrinius masažuoklius jūs galite sumažinti sužalojimo skausmą, patinimą ir pagerinti savo lankstumą.

Jeigu norite turėti profesionalų masažą namuose už vienkartinį mokestį, tuomet elektriniai masažuokliai yra puiki investicija.

Kaip dažnai reikia atlikti masažus?

  • Jeigu jūs esate sportininkas, kuris atlieka daug fizinių pratimų, tuomet rekomenduojama atlikti masažą 2 – 3 kartus per savaitę.
  • Kuomet asmuo susiduria su sąnarių, migrenos arba nugaros problemomis, reikia atlikti du kartus per savaitę. Po 4 – 6 savaičių asmuo pradeda jaustis geriau ir tuomet galima didinti intervalą tarp sesijų.
  • Jeigu jus traumuoja nemiga, tuomet atlikite masažą bent kartą per savaitę.
  • Kuomet treniruojatės sporto salėje, rekomenduojama atlikti masažą bent kartą per savaitę.
  • Jeigu dirbate darbą prie stalo ir patiriate stresą, jums reikalingi 2 masažai per savaitę.