Mobilieji telefonai internetu

Mobilieji telefonai internetu

Į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant mobilųjį telefoną? Apie tai prirašyta šimtai straipsnių, tačiau kai kuriuos dalykus pirkėjai iki šiol visiškai ignoruoja. Po to labai nusivilia arba tai jiems sukelia nemažai nepatogumų.

Mobilieji telefonai internetu parduodami daugiau nei 1000-je elektroninių parduotuvių, tad pasirinkimas tikrai didelis. Kodėl žmonės nesusimąsto arba tai daro nepakankamai apie šiuos dalykus? Reikia naudotis paslaugų ir prekių aprašymais, kad išsirinkti tinkamą telefoną.

Mikro SD kortelės ir jų talpa

Dabar mikro SD kortelės yra labai nebrangios. 128 gigabaitų dydžio kortelę galima įsigyti už 30 eurų. Įsivaizduokite, koks būna nusivylimas tokią kortelę įdėjus į telefoną ir pamačius, kad ji neveikia, arba veikia tik kartą!.. Ne veltui techninėse specifikacijose rašoma apie mikro SD kortelės talpą – iki 32 GB arba iki 64 GB. Ten neparašyta iki 128 GB. Mobilieji telefonai (ne išmanieji) yra dar kuklesni ir ten telpa dar mažiau, tad gal reikėtų pasiieškoti ir 16 GB kortelės, nes tokie pajėgumai.

Ekrano apsauga

Neseniai teko pirkti Sony Xperia Z1 telefoną. Maloniai nustebino tai, kad pakuotėje pridedama apsauginė ekrano plėvelė, kurią iš karto užsiklijavome. Paprastai perkant telefoną reikia išsiaiškinti, ar tokia apsauginė plėvelė pakuotėje yra. Jei nėra – reikia papildomai užsisakyti. Patikėkite – ji iš tiesų reikalinga, kad ir koks nesudaužomas/nesubraižomas ekranas būtų reklamuojamas…

Ausinės

Radiją klausyti telefonu mėgsta daugelis. Tik padoriomis ausinėmis teks pasirūpinti atskirai, nes tos, kurios įdedamos pakuotėje yra vienas iš prastesnių. Tai negalioja Apple telefonams, nes jie labai rūpinasi visomis detalėmis. Kiti gamintojai įdeda tikrai ne pačias geriausias ausines. Kaip laisvų rankų įranga jos tinka, tačiau tik tiek… Jei planuojate klausyti radijo ar muzikos savo telefonu, iš karto pasirūpinkite ir kokybiškomis ausinėmis.

USB kabelis laikmenai prijungti

Paprasti mobilūs telefonai internetu to neturi, nes jiems nėra didelio poreikio prijungti USB laikmeną, tačiau išmaniesiems to reikia. Kaip tai padaryti, kai yra tik microUSB jungtis? Specialus 5-7 cm ilgio kabeliukas su perėjimu yra puikiausia išeitis. Jis kainuoja 1-2 eurus papildomai, tačiau juo reikia rūpintis, nes ne visi telefonų gamintojai jį įdeda.

Micro SIM kortelės adapteris

Dabar naudojatės išmaniuoju, kuriame dedate sumažintą SIM kortelę – micro SIM. Jei reiktų įsidėti tokią kortelę į paprastą mobilųjį – to negalėtumėte padaryti. Ji per maža. Yra nedidelis adapteris, skirtas SIM kortelės dydžiui pritaikyti. Jis kainuoja nedaug – 1 eurą, tačiau yra reikalingas keičiant vieną telefoną į kitą.

Mobilieji telefonai internetu parduodami nebrangiai, tačiau ne visada aišku, kokių smulkmenų jiems dar prireiks.