Teleskopinių krautuvų nuoma patogiam ir greitam jūsų darbui

Teleskopinių krautuvų nuoma patogiam ir greitam jūsų darbui

Šylantis oras visus ir vėl sukviečia į sodus ir sodybas, kur reikia nudirbti nemažai pavasarinių lauko darbų. Teleskopiniai krautuvai – įranga, kuri labai praverčia ne tik ūkio darbams, bet ir statyboms. Krautuvų nuoma – labai patogi paslauga trumpalaikiams darbams, kai nėra tikslo įsigyti krautuvą, bet pasinaudoti juo ribotą laiką vis tik reikia.

Šie krautuvai turi galingus variklius ir išmaniąją hidrauliką, o geriausia tai, kad jie gali būti komplektuojami su labai skirtingais priedais, priklausomai nuo projekto tikslų. Teleskopiniai krautuvai pasižymi didžiuliu manevringumu, jais galima pasiekti net ir tokias vietas, kurių su jokia kita technika nepasiektumėte. Taip yra todėl, kad prie pačio mechanizmo yra pritvirtinta speciali teleskopinė sija. Priklausomai nuo pasirinkto montavimo priedo, krautuvu galima kasti žemę, krauti stambiagabarites atliekas, dirbti žemės ūkio darbus ir daugelį kitų.

Dažniausiai ant teleskopinių krautuvų dedami šie specialūs priedai:

  •         kaušas. Šis priedas gali būti įvairaus dydžio ir formos, priklausomai nuo krovinių pobūdžio. Kaušas ant teleskopinio krautuvo labiausiai tinka, norint pakrauti ar iškrauti tam tikras medžiagas;
  •         šakės. Priedas tinkamas ir dažnai naudojamas ne tik žemės ūkio darbuose, bet ir logistikos sandėliuose ar gamybinėse patalpose. Priemonė skirta sunkiems kroviniams vežti;
  •         kėlimo kablys. Šis priedas itin plačiai naudojamas statybvietėse. Puikiai praverčia, norint pakelti ir perkelti įvairius sunkius daiktus ar medžiagas. Pasižymi itin didele keliamąja galia. Kėlimo kablį galima naudoti ir su šakėmis;
  •         greiferis. Tai specialus griebtuvas, skirtas įvairioms birioms medžiagoms surinkti, pavyzdžiui, akmenims ar anglims. Šis priedas labai naudingas ne tik statybų ar žemės ūkio srityse, bet ir gamybos arba uostų ir terminalų veiklose.

Krautuvų nuoma: paslaugos teikiami privalumai

  •         Mažiau išlaidų. Pasirinkus krautuvo nuomą, ženkliai sumažinsite išlaidas, skirtas pradiniam įrangos įsigijimui. Daugeliu atveju, kai darbai tik laikini, pirkti įrangą neapsimoka.
  •         Nereikalinga priežiūra ir ilgalaikiai įsipareigojimai. Nereikia rūpintis nei įrangos remontu, nei ilgalaikės priežiūros sąnaudomis.
  •         Didelis pasirinkimas. Įmonės, kurios nuomoja krautuvus, turi labai platų įrangos pasirinkimą, todėl tinkamą atranda kiekvienas specialistas.