Vestuviniai žiedai 2023 m.: modernus stilius populiarumo viršūnėje

Vestuviniai žiedai 2023 m.: modernus stilius populiarumo viršūnėje

Kokie vestuviniai žiedai populiarūs šiandien? Ekspertų teigimu, tradicija užleidžia vietą modernumui.

Kas populiaru vestuvinių žiedų srityje?

Vestuviniai žiedai yra svarbus santuoką įprasminantis reliktas, o kartu – stilingas papuošalas, ypač, jeigu jis priderintas prie sužadėtuvių žiedo.

Dėl šios priežasties daugelis nuotakų renkasi dizainą, atitinkantį jų sužadėtuvių žiedą. Kalbant apie 2023 m. tendencijas, puikiai tinka geltonojo ir rožinio aukso modernūs vestuviniai žiedai: tai puiki alternatyva tradiciniams baltojo aukso ar platinos vestuvių žiedams.

Be to, nemažai jaunųjų pat renkasi deimantais ir spalvotais brangiaisiais akmenimis papuošus žiedus, suteikdami klasikiniam vestuviniam papuošalui dar daugiau modernumo ir spalvingumo.

Kiek kainuoja kokybiški vestuviniai žiedai?

Vestuvinis žiedas, kaip ir sužadėtuvių žiedas, gali būti toks ekonomiškas, kokio norite. Tačiau jo vertė yra neįkainojama, nes tai taps labiausiai giriamu papuošalu jūsų kolekcijoje. Pavyzdžiui, klasikinis, nuosaikus vestuvinis žiedas moteriai svyruoja nuo 600 eurų iki 1000 eurų, atsižvelgiant į jo dydį ir juostos plotį bei svorį. Pridėjus deimantinius akcentus ar sudėtingesnius dizainus, ši kaina greičiausiai padidės iki kelių tūkstančių eurų.

Modernūs vestuviniai žiedai: kaip pasirinkti dizainą?

Nesuklysime pasakę, kad modernūs vestuviniai žiedai moterims populiarėja, palyginti su tradiciniais vestuviniais žiedais. Deimantiniai akcentai, spalvoti metalai ir spalvoti brangakmeniai buvo pridėti prie daugelio dizainų, kad jie būtų modernesni ir taptų blizgesni ir ryškesni. Eksperto patarimas – naujojo vestuvinio žiedo stilių derinkite prie sužadėtuvių žiedo – ar jis būtų modernus, ar klasikinis, tai bus dizainas, kurį su pasidižiavimu galėsite nešioti amžinai.

Unikaliems vestuviniams žiedams ribų nėra! Nuo susuktų juostų iki dviejų atspalvių žiedų, dekoratyvinių raštų ir spalvotų akcentų – yra daugybė žiedų, kuriuos būtų galima pasigaminti stiprią asmenybę turinčiam vyrui, norinčiam išskirtinio dizaino. Kai kurie atnaujins klasikinį aptakų žiedą su titanu, deimantais ir apdaila. Puikus dalykas, renkantis unikalų vestuvinį žiedą, yra tai, kad galite žaisti su dizainu, kuris atitiktų jūsų partnerio žiedą – kiekviena smulkmena gali būti priderinta pagal Jūsų skonį ir poreikius.