Kaip išsirinkti tinkamą garso aparatūrą namams?

Kaip išsirinkti tinkamą garso aparatūrą namams?

Tik turėdami tinkamą garso aparatūrą ir puikų grojaraštį, galite susikurti puikią aplinką, kur galėsite pasinerti į savo fantazijas. Norint pajausti geriausius klausymosi potyrius, jums būtina išsirinkti tinkamas kolonėles.

Už kokią kainą geriausia pirkti?

Užsukę į fizinę arba internetinę parduotuvę galite rasti labai platų kolonėlių pasirinkimą. Tai reiškia, kad galite atrasti tinkamą garso aparatūrą pagal savo turimas lėšas. Jeigu turite nusimatę neribojamą biudžetą, tuomet rekomenduojame rinktis kolonėles, kurios pagamintos garsių prekinių ženklų. Toks pasiūlymas yra dėl to, kad jie naudoja brangias medžiagas, kurios gali suteikti maloniausią klausymą.

Ar visuomet dideles kolonėlės yra geriausia?

Atsakymas yra tikrai ne. Garso aparatūra namams yra renkamasi pagal kambario erdvę, kurioje klausysite muzikos. Tarkime didelėse patalpose rekomenduojama rinktis grindinius pastatomus garsiakalbius. Jie gali suteikti natūralų ir tikrai garsų garsą. Taip pat turėsite ir tvirtus žemus dažnius.

Jeigu norite įrengti garso aparatūrą mažesniems kambariams, tuomet galite apsvarstyti garsiakalbius, kurie yra pastatomi lentynose. Lentynose pastatoma garso aparatūra turi vidutinio dažnio žemus ir aukštus garsiakalbius. Garsiakalbiai yra visiškai tokie patys kaip ir ant grindų stovinčiose kolonėlėse. Svarbu paminėti, kad lentynose esantys garsiakalbiai negroja taip garsiai, kaip didesni garsiakalbiai. Jeigu esate žemų dažnių mėgėjas, tuomet reikėtų pagalvoti apie žemo dažnio garsiakalbio pirkimą.

Kokios specifikos svarbiausios perkant garso kolonėles?

Problema, kad dauguma žmonių perka garso kolonėles pagal atsiliepimus, o ne pagal savo kambario erdvę ar specifikas. Geri atsiliepimai ne visuomet gali garantuoti, kad tai bus geriausias pasirinkimas jūsų namams.

Atkreipkite dėmesį į:

  • Garso diapazonas – kiekvienas garsiakalbis turi numatytą garso diapazoną. Pagal rodomus skaičius, jūs galite nuspręsti , kokio stiprintuvo jums reikia. Mažesni skaičiai parodo mažiausią galią, o didesni skaičiai nurodo galią, kurią garsiakalbis gali palaikyti.
  • Garsiakalbio dažnio atsakas – jis yra matuojamas Hz (hercais). Pagal parodomus skaičius galima nustatyti skleidžiamą tonų diapazoną. Pirmieji skaičiai jums nurodo, kaip žemai garsiakalbis gali groti. Antrasis skaičius nurodo viršutinio garsiakalbio tonų ribą. Kuo didesni Hz skaičiai, tuo didesnį garsą kolonėlės gali skleisti.