Kas yra straipsnių katalogas ir kam jis reikalingas?

Kas yra straipsnių katalogas ir kam jis reikalingas?

Savoka straipsniu katalogas, mūsų šalyje atsirado playginti gan visai seniai, bet tikrai ne kiekvienas žino kas tai yra ir kam apskritai tokio daikto reikia. Išsivysčiusiose užsienio valsybėse jau ilgus metus yra plačiai taikomas straipsnių marketingas, kurio pagalba atsiveria naujos seo, arba interneto svetainių optimizavimo paieškos sistemoms galimybės. Kas turi bent esminius seo optimzacijos pagrindus, žino kokios svarios ir naudingos gali būti kontekstinės atgalinės nuordos. Atliekant svetainės seo optimizaciją, yra kuriamas kokybiškų atgalinių nuorodų tinklas, kuris padeda pakilti į geresnes paeiškos variklių pozicijas pagal norimus nišos raktažodžius. Kas siekiant didelių pardavimų apimčių, ar betkokios kitos naudos iš projekto lankokumo, be abejo yra labai svarbu.

Kuriant atagalinių nuorodų tinklą, straipsnių katalogas, o jei tiksliau katalogai, yra tikra pagalbos ranka, kadangi dauguma jų yra nemokami.

Kuriant atagalinių nuorodų tinklą, straipsnių katalogas

Tai reiškia, kad kiekvienas gali netrukdomai jame reigstruotis ir talpinti savo turinį.

Priklausomai nuo straipsnių katalogo, skiriasi ir turnio talpinimo taisyklės:

  • Minimalus galimas žodžių skaičius, maksimalus galimas nuorodų skaičius, pavyzdžiui ne daugiau kaip dvi nuorodos viename tekste.
  • Taip pat gali būti draudžiamas seksualinės tematikos turinys, ar be abejo visa kita kas gali pažeisti valstybės įstatymus.
  • Norintys išlaikyti gerą katalogo reputaciją, jo savininkai, taipogi neretai draudžia talpinti kopijuotą neoriginalų turinį ir įvarią spaminę medžiagą, kuri galėtų pakenkti pačio straipsnių katalogo reitingams.

Asmeniškai manau, kad tai yra labai svarbu ir teisinga. Yra suteikiama nemokama galimybė pagerinti savo pozicijas paieškos varikliuose, todėl tą galimybę suteikiančius asmenis, ir pačią svetainę reikia gerbti.

Atgalinių nuorodų rinkimas, tikrai nėra vienintelė, ir net pagrindinė straipsnių katalogų paskirtis.

Jie  iš esmėsyra tiesiog skirti dalintis informacija. Atsiranda nemažai žmonių, kurie paprasčiausiai mėgsta rašyti ir tai daro savo malonumui. Puiku kai gali savo parašytus straispnius kažkur patalinti nemokamai ir taip pateikti savo darbus ar tiesiog pamastymus viena ar kita tema, plačiajai visuomenei. Unikalus turinys yra greitai indeksuojamas ir paieškos sistemose neretai pasiekia visai neblogas pozicijas, todėl yra randamas įvarių skaitytojų per naturalią paiešką. Vieni tiesiog tuo mėgaujasi, tuo tarpu kiti rašytojai kuria sau gerą autoriaus vardą bei siekia būti žinomi, vertinami ir pripažinti. Vis dėl to dažniausiai straipsnių katalogus naudoja asmenys siekiantys seo naudos.

Jei renkate atgalines nuorodas savo internetiniam projektui, visada yra svarbu atsižvelgti ne tik į straipsnių katalogo turinio talpinimo taisykles, bei narystės sąlygas, bet ir į jo domeno bei puslapio autoritetą (DA, PA). Tai domeno įvertinimas arba rodiklis, atskleidžiantis internetinės svetainės galimybes užimti aukštas pozicijas paieškos sistemose. Domeno autoritetas vertinamas skalėje nuo 1 iki 100. Kuo aukštesnį DA arba PA įvertinimą turi straipsnių katalogastuo jis yra vertingesnis ir labiau patikimas Google sistemos akyse. O tai reiškia, kad ir jūsų atgalinių nuorodų naudingumas yra neišvengiamai susijęs su šiuo kriterijumi. Kuo aukštesnį DA turi straipsnių katalogas, tuo daugiau seo naudos atneš ir jame talpinama atgalinė nuoroda.