Nauji butai Baltupiuose: kodėl verta čia gyventi?

Nauji butai Baltupiuose: kodėl verta čia gyventi?

Nekilnojamojo turto vystytojai Vilniuje siūlo vis daugiau naujų projektų. Nauji butai kasmet graibstomi taip sparčiai, jog vienas po kito kyla nauji daugiabučių kvartalai. Gyventojai, ieškantys arčiau gamtos įgyvendinamus projektus, ieško vis naujesnių projektų. Nauji butai Baltupiuose – puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško naujo būsto žalioje aplinkoje.

Gamtos aplinka

Baltupiai yra puiki vieta gyventi tiems žmonėms, kurie nori šiek tiek pabėgti nuo miesto šurmulio ir kartu pasislėpti miegamuosiuose rajonuose, kurie yra užstatyti daugiabučiais. Baltupiuose siūlomi projektai yra išskirtiniai tuo, jog jie yra sukurti gamtinėje aplinkoje. Baltupiuose, kur yra daug parkų ir žalumos, galima rasti tinkamus namus tiems, kurie vertina gamtos aplinką, kurie nori per langus matyti medžius ir pievas, o ne kito daugiabučio langą.

Privatumas ir jaukumas

Tam, kad bū9tų sukurtas jaukumas ir privatumas, gyvenant daugiabutyje, nauji butai Vilniuje siūlomi kuriant tokius projektus, kuriuose viskas pritaikyta gyventojų patogumui. Pavyzdžiui, nauji butai Baltupiuose gali būti su didžiulėmis terasomis, kurios leis mėgautis gamtos vaizdas aplink. Terasa gali tapti puikia vieta pusryčiams ar vakarienei, laikui su šeima. Taip pat dažnai tokiuose projektuose butai įrengti su dideliais terasiniais langais, kurie pripildys butą dienos šviesos, jaukumo ir dar labiau sustiprina gamtos pojūtį.

Patogus susisiekimas

Vilnius yra didelis miestas ir čia gyvenantys žmonės labai skaičiuoja savo laiką. Todėl renkantis naują būta, labai svarbu, kad jis būtų strateginėje vietoje. Baltupiai yra būtent tokia vieta. Kelionė nuo čia iki Vilniaus centro trunka vos kelias minutes. Kartu ranka pasiekiamas Verkių parkas, kur daugelis palink gyvenančių šeimų leidžia savo laisvalaikį. Šalia dirba ugdymo, gydymo įstaigos, veikia prekybos ir pramogų centrai. Turbūt dėl to nauji butai Baltupiuose šiemet yra tokie populiarūs.

Vieta automobiliui

Žinoma, jog vienas didžiausių galvos skausmų naujakuriams Vilniuje yra automobilių eismas ir automobilių stovėjimo aikštelių užimtumas. Perkant senos statybos butą, labai dažnai tenka susidurti su ta problema, jog sename kieme nėra vietos visų gyventojų automobiliams. Naujos statybos projektai išsprendžia šią problemą. Daugelis naujos statybos butų yra projektuojami daugiabučiuose, po kuriais jau įrengta požeminė aikštelė. Tai reiškia, kad Jums daugiau niekuomet nereikės galvoti, kur pastatyti automobilį, nes kasdien grįžę namo rasite savo automobiliui laisvą vietą.