Kodėl elektroepiliacija yra vienintelis permanentinis plaukų šalinimo būdas?

Kodėl elektroepiliacija yra vienintelis permanentinis plaukų šalinimo būdas?

Elektroepiliacija – tai procedūra kuri po truputėlį vis labiau populiarėja Lietuvoje. Šis plaukų šalinimo būdas pasižymi tuo, jog priešingai nei bet koks kitas gali sėkmingai pašalinti juos visam laikui.

Taip, perskaitėte teisingai. Po sėkmingo procedūrų ciklo plaukelių tam tikroje srityje nebelieka amžiams, tačiau, žinoma čia įeis ir kiti faktoriai, tokie pasirinkti tinkami specialistai kurių atliekama elektroepiliacija Kaune bus ne tik veiksminga, tačiau itin kruopščiai atlikta.

Bet yra ir kitų dalykų, pavyzdžiui, kas apskritai yra elektroepiliacija ir kodėl ją renkasi vis daugiau žmonių? Šiame straipsnyje – būtent apie tai.

Elektroepiliacija – kas tai per procedūra apskritai?

Kuomet kalbama apie elektroepiliaciją, turima omenyje procedūrą kurioje plaukeliai iš tam tikros kūno vietos yra pašalinami specialiu įtaisu skleidžiančiu šviesos (šilumos) impulsus siekiant paveikti ne pačią odą, o pačią plaukelio šaknį.

Daugelis žinome, jog plaukelių priežiūra veido, pažastų, kojų ar bikini srityje kainuoja ne tik nemažai pinigų, tačiau laiko ir pastangų. Reikia nuolat skustis ar atlikinėti depiliacijos vašku bei cukrumi procedūras kurios odą glotnia paverčia tik trumpam laikotarpiui.

Elektroepiliacijos metodas, tuo tarpu yra puikus sprendimas tiems kurie plaukelių nori atsikratyti visam gyvenimui, svarbiausia, žinoma, kompetentingas specialistas ir jūsų kantrybė laikantis procedūrų ciklo.

Kiek laiko reikia, jog pasiektume norimus rezultatus?

Procedūrų ciklą ir kiek apskritai reikės kartų apsilankyti pas grožio specialistą gali įvertinti tik tas žmogus kuris jas jums ir atliks. Paprastai pas specialistą gali tekti lankytis bent 4-6 kartus, o pačias procedūras kartoti maždaug kas mėnesį.

Čia vėl gi reikšmės turės labai daug faktorių, tokių kaip pasirinktos srities plaukuotumas, jūsų odos ir plaukų tipas ir tai, kaip individuali procedūra bus efektyvi būtent veikiant jūsų plaukelius.

Norint tinkamai sužinoti koks bus šios procedūros efektyvumas ir kiek kartų reikės kartoti pasirinktą procedūrą gali pasakyti tik patyręs specialistas.

Kodėl tai yra vienintelė procedūra šalinanti plaukus visam laikui?

Elektroepiliacijos metodika nėra nauja, o įdomiausia tai, jog ji buvo atrasta dar XIX amžiuje. Tobulėjant technologijoms ir gerėjant jos praktikai, šis metodas po truputėlį vis tobulėjo ir galiausiai atvyko ir Lietuvą.

Pasak JAV institucijų atsakingų už sveikatą, ši metodika yra lyg šiol pripažįstama kaip vienintelis būdas galintis pašalinti plaukelius visam gyvenimui. Taip, šis metodas laikomas net gi efektyvesniu nei lazerinė depiliacija kuri yra tokia populiari mūsų šalyje.

Ištobulinta technologija ir pats elektroepiliacijos veikimas tiesiogiai veikiant plaukelius būtent ir užtikrina tai, jog plaukų galima atsikratyti visam gyvenimui.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme elektroepiliaciją ir tai, kodėl šis procesas lig šio yra laikomas kaip vienu iš efektyviausių bei vieninteliu galimu būdu pašalinti nereikalingus plaukelius gyvenimui.

Jei jums nuoširdžiai atsibodo rūpintis skutimusi ir kitais procesais, faktas, jog verta rimtai pasvarstyti apie šią metodiką.

Paruošta pagal depiliacijoscentras.lt informaciją.