Kūdikių drabužiai – ką derėtų apie juos žinoti

Kūdikių drabužiai – ką derėtų apie juos žinoti

Kūdikio atėjimas į šį pasaulį – svarbus įvykis kiekvienai šeimai. Šiai dienai būsimieji tėveliai ruošiasi itin atsakingai, rūpestingai renka savo mažyliui patogią lovytę, žaislus, savaime suprantama, be dėmesio nelieka ir kudikiu drabuziai. Būtent šis dalykas jaunoms mamoms kelia daugiausia rūpesčių ir klausimų: kokius daiktus derėtų įsigyti iš anksto ir pasiimti juos į gimdymo namus, ką vilkėdamas naujagimis miegos ir kaip reikės aprengti mažylį susiruošus pasivaikščioti?

Iš pradžių reikia suprasti, jog naujagimiui išties bus reikalingi kai kurie vaikiski rubeliai. Jam reikalingi gražūs ir patogūs rūbai pasivaikščiojimams, šliaužtinukai žaidimams namuose, patogios pižamos miegui. Beje, kiekvienam atvejui prireiks keleto komplektų – dienos eigoje gali tekti mažylį perrengti ne vieną kartą. Tačiau dideliais kiekiais iškart drabuziai kudikiams neperkami – neverta. Kūdikiai labai greitai auga ir daugelį rūbelių gali išaugti taip ir nespėję nė karto jų užsivilkti.

Kudikiu rubai – pasirinkimo taisyklės

Drabuzeliai naujagimiui perkami laikantis šių taisyklių:

  • Natūralūs audiniai. Pižamų ir siaustinukų gamybai naudojama medvilnė. Šliaužtinukai, kūdikių kepurytės, kombinezonai siuvami iš flanelės, veliūro, kilpinio audinio.
  • Patogumas kūdikiui. Marškinėliai ir siaustinukai neturėtų prasiskleisti ant nugarytės ar krūtinės, neturėtų slysti nuo pečių. Ant kojyčių, rankų bei aplink kaklą neturėtų būti gumyčių.
  • Nugaros dalyje neturi būti spaudžių/sagučių. Jos gali įsispausti į švelnią kūdikio odelę ir sukelti mažyliui didžiulį diskomfortą.
  • Minkštos siūlės. Geriausia, jei siūlės bus išorinės. Vaikiški drabužėliai turi būti lengvai užvelkami ir

Internetinėje Kidy parduotuvėje jūsų dėmesiui nuostabūs patikimų prekės ženklų kudikiu rubeliai iš Europos. Mes renkamės gamintojus, garsėjančius nepriekaištinga gaminių kokybe ir prioritetu ekologiškoms medžiagoms. Vilkėdami tokius rūbelius jūsų vaikučiai jausis tiesiog puikiai.

Geriausios kūdikių prekės internetinėje parduotuvėje Kidy.Eu

Mūsų internetinėje parduotuvėje kiekvienos kategorijos kudikiu prekes pasižymi ir gamintojų pasirinkimo gausa, o tai kiekvienai mamai ar tėčiui suteikia galimybę išsirinkti tokią prekę, kuri atitiktų visus pirkėjų lūkesčius bei pageidavimus, o svarbiausia – finansines galimybes.

Bendradarbiavimas su garsiais jau ilgus metus vaikiškų rūbų rinkoje dirbančiais gamintojais, kurių prekės kūdikiams pelnę pripažinimą visame pasaulyje yra aukštos mūsų parduotuvėje siūlomų prekių kokybės garantas. Tai jūsų vaiko saugumo ir geros sveikatos garantija.

Internetinė vaikiškų prekių parduotuvė „Kidy” pristato prekes ne tik Lietuvoje – mes dirbame visame pasaulyje.

Įsigydami prekes parduotuvėje „Kidy” jūs gaunate eilę privalumų:

  • visas jums būtinas prekes įsigyjate vienoje vietoje;
  • mes jums siūlome tik aukščiausios kokybės garsių gamintojų gaminius;
  • greita paieška ir prieinamos kainos;
  • galimybė įsigyti prekes jums patogiu laiku.

Mūsų kataloge jums siūlomas itin platus prekių asortimentas, pradedant nuo gaminių būsimoms mamoms (rūbai nėštukėms, pientraukiai ir kt.), kudikiu drabuziai, lavinamieji žaislai. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvė suteiks jums galimybę aprūpinti jūsų vaikutį pačiais geriausiais gaminiais už pačias palankiausias kainas!