Vandens filtrai biuruose

Vandens filtrai biuruose

Mieguistumas, nuovargis po pietų, sumažėjęs darbo našumas, pasyvumas ir energijos stoka – ar yra tekę taip pasijausti darbo dienai persiritus į antrą pusę? Taip yra todėl, kad pirmiausia geriate per mažai vandens, o antra – jūsų geriamas vanduo yra nekokybiškas. Nors dauguma naujų biurų statytojų projektuose jau nusimato vandens filtrus kaip būtinybę, tačiau vis dar daugybė darbuotojų dirba senesnės statybos ir infrastruktūros statiniuose, kuriuose nėra vandens filtrų.

Kiekybė ar kokybė

Sveikatos specialistai ginčyjasi, kiek iš tikro suaugęs žmogus turi gerti vandens, kad palaikytų normalią sveikatos būklę, visgi labai svarbu, jaučiant ypatingai nemalonius nuovargio požymius, pasikonsultuoti su šeimos gydytoju, kuris įvertins, kiek iš tikro turite gerti vandens, nes vienos taisyklės čia nėra. Turint sveikatos sutrikimų, per daug vandens gali būti netgi žalinga, todėl, jei du litrai sportuojančiam ar aktyvia fizine veikla užsiimančiam žmogui gali būti per mažai, kitam, sėslesnį ir lėtesnį gyvenimo būdą gyvnančiam asmeniui du litrai gali sukelti inkstų ligas ar kitus negalavimus.

Tuo tarpu, kalbant apie kokybę, čia jau konsultuotis reikėtų su vandentvarkos specialistais, o kokybei kompromisų negali būti niekada ir nesvarbu, kiek vandens išgersite. Švarus ir kokybiškas vanduo ne tik paskatins jo gerti rekomenduotiną kiekį darbo metu, bet ir ims formuoti jo poreikį, vartojimo kultūrą.

Turint biuruose vandens filtrus bei geriamojo vandens kolonėles, kuriose gali būti ir šiltas, ir šaltas vanduo, taip pat ir gazuotas arba negazuotas su įvairiais sirupais ir skoniais, formuosis noras piltis ir gerti dažniau, nepamiršti pasipildyti gertuves darbo vietose. Taip ir jausitės geriau, ir energijos užteks veikloms po darbo.

Kreipkitės į Aquafilter.lt komandą.

Vandens filtrai biuruose – mažesnės sąnaudos

Didesniuose ar mažesniuose biuruose paprastai yra įrengtos virtuvės, kuriomis naudojasi vienu metu daug darbuotojų. Toks dažnas naudojimas skatina ir greitesnį prietaisų nusidėvėjimą. O kaip tai susiję su vandens filtrais? Neturint vandens filtrų, tekant kalkėtam vandeniui, genda visi prietaisai, apsineša ir netinkamai juos prižiūrint išauga elektros sąnaudos bei valymo paslaugos, reikia kviesti meistrus taisyti prietaisus arba netgi juos keisti.

Už ūkio dalį atsakingiems darbuotojams svarbu atkreipti dėmesį ne tik į darbo vietos sukūrimą patogiam darbui, bet ir neatsiejamą dalį – vandentiekį. Vandens filtrais prekiaujančios bendrovės užsiima tiek privačių namų, tiek biurų įrengimų diegimu bei priežiūra. Verta kreiptis į specialistus, kurie ne tik pasiūlytų geriausią sprendimą įvertinus problemą, bet ir turėtų pakankamai patirties ir žinių, siektų ne parduoti brangiausią, bet parinkti tinkamiausią vandens filtrą ar sistemas. Tai investicija į sutaupytą laiką, pinigus ir darbuotojų sveikatą bei geresnius darbo rezultatus.