Ką reikėtų žinoti apie įmontuojamas indaploves ir šaldytuvus?

Ką reikėtų žinoti apie įmontuojamas indaploves ir šaldytuvus?

Integruojama indaplovė yra kuriama, kad atitiktų jūsų virtuvės spintelę. Jas galima laisvai įmontuoti po stalviršiu ir suteikti savo virtuvei tvarkingą dekoro apdailą. Taip pat galima įrengti ir pritaikytas spintelių dureles, kurios paslėptų indaplovę. Uždaryti durelės būtų galima tik tuomet, kai indaplovė yra pilnai uždaryta.

Kaip išsirinkti integruotą indaplovę?

Indaplovės dydis yra pats svarbiausias dalykas Jums. Labai svarbu atlikti tikslius išmatavimus, kad įsigytumėte tinkamą dydį. Pirmiausia jums reikėtų išmatuoti gylį, plotį ir aukštį, kurį skirsite indaplovei. Tai padės jums patikslinti parametrus, kad sužinoti reikiamą dydį. Rekomenduojama palikti apie 2-3 centimetrus, kad lengviau prijungti elektros ir vandens laidus. Jei norite, kad indaplovė derėtų su Jūsų esamais baldais, tuomet reikėtų derintis priekinį skydelį su virtuvės gamintojais.

Pilna integracija

Kuomet susimontuojate indaplovę, jūsų virtuvė turės lygią apdailą. Kuomet lyginama su kitomis indaplovėmis, integruotos idealiai tinka visiems, kurie nori savo virtuvėje sukurti minimalistinį stilių. Taip pat integruotos indaplovės valdymo skydelis yra durelių viršuje. O tai reiškia, kad uždarius indaplovę, jūs nematysite jokių valdymo mygtukų ir indaplovė bus paslėpta šimtu procentų. Ji bus lygiai su kitomis spintelėmis ir niekas nepastebės, kad jūs turite indaplovę.

Įmontuojami šaldytuvai

Taip pat reikia nepamiršti , kad įmontuojamas šaldytuvas yra taip pat svarbus vaidmuo mūsų namuose. Jie ne tik gali palaikyti šviežią maistą ir išsaugoti jį ilgesniam laikui, tačiau taip pat svarbus virtuvės dizaino aspektas. Šaldytuvų tipai yra tik keli: įmontuojami šaldytuvai ir atskiri šaldytuvai. Bėgant metams, įmontuotų įrenginių paklausa darosi vis didesnė, nes tai suteikia gražesnio stiliaus ir švarios estetikos įvaizdžio namams.

Daugiau vietos

Įmontuojami šaldytuvai dažniausiai yra aukštesni, o tai suteiks jums daugiau vietos šaldytuve. Tai labai naudingas dalykas didelėms šeimoms, kurie pastoviai užpildo šaldytuvą arba nenori dažnai lankytis prekybos centruose. Taip pat įmontuoti šaldytuvai yra viename lygyje su spintelėmis.

Patvarumas

Tikrai ne paslaptis, kad įmontuojami šaldytuvai kainuoja brangiau, tačiau jie gaminami kokybiškiau, jog atitarnautų ilgesnį laiką. Paprasti šaldytuvai tarnauja nuo 10 – 15 metų, o įmontuojami tarnauja nuo 20 iki 25 metų.