Kaip išsirinkti tinkamą valgomojo stalą?

Kaip išsirinkti tinkamą valgomojo stalą?

Šiais laikais yra labai daug skirtingų formų ir dydžių valgomųjų stalų. Labai svarbu įsitikinti, kad jūsų norimas stalas yra tinkamas jūsų erdvei ir užteks sėdimų vietų. Jūsų stalas turėtų turėti tiek vietų, kad galėtumėte patogiai įsitaisyti ir palikti vietos, kad būtų galima laisvai aplink jį apeiti. Nepamirškite apie papildomas dekoracijas, pirkite tokį stalą, kad sutalpintumėte ir dekoracijų. Valgomojo stalai turi skirtingus ilgius, o kuomet ilgis didesnis, tuomet ir stalviršio plotis tampa didesniu.

Kaip nustatyti valgomojo stalo dydį?

Pirmiausia jums reikėtų išsimatuoti atstumą nuo stalo iki sienos. Jums reikėtų išsimatuoti erdvę aplink kambarį. Kad asmenys kurie valgo prie stalo, svarbu, kad laisvai galėtų pakilti iš savo vietos, todėl svarbu palikti bent 80 centimetrų nuo sienos. Geriausia matavimus pradėti nuo pačio baldo krašto, o ne nuo sienos. Jeigu nežinote kaip galite išmatuoti, tuomet pasitieksite kelias paklodes ten, kur bus stalas ir sulankstykite į stalo formą. Tai leis jums įsivaizduoti užimamą erdvę. Tuomet galėsite patogiai išsimatuoti atstumą nuo sienos iki stalo.

Neperpildykite savo stalų su asmenų skaičiumi. Dažniausiai stalo gamintojai nurodo rekomenduojamą žmonių kiekį, kad patogiai valgytų ir nesiliestų su kitais asmenimis. Kiekvienam žmogui reikėtų palaikyti 50 centimetrų tarpus.

Apvalūs valgomieji stalai

Jei Jūsų kambarys yra mažas, tuomet apvalus stalas yra puikus pasirinkimas. Kadangi jis gali tilpti ankštose vietose ir neturi jokių aštrių kampų į kuriuos gali kas nors atsitrenkti. Aplink tokio tipo stalą, jūs galite sutalpinti daugiau žmonių, kadangi jis neturi kampų. Akrilo tipo valgomojo kėdės yra puikia derinamos prie tokio tipo stalų.

Dažnai galima rasti skaičiavimus, pagal kuriuos suprasime kiek tilps žmonių. Taip pat dažnai nurodo ir patys gamintojai, kiek telpa žmonių prie stalo.

Apvalaus stalo patarimas: jei turite didelį ir apvalų stalą, tuomet kartais gali būti sunku pasiekti maistą. Jei jūsų šeimoje yra didelis kiekis žmonių, tuomet siūlome įsigyti stačiakampės formos stalą, nes jie labiau tinkami. Jei niekaip neišsirenkate tinkamo stalo, tuomet galite susisiekti su parduotuvės darbuotojais ir paprašyti pagalbos.