Svajonė turėti gražią odą gali išsipildyti

Svajonė turėti gražią odą gali išsipildyti

Labai daug merginų ir moterų kasdien į savo atspindį veidrodyje žvelgia susiraukusios. Nepasitenkinimas savo išvaizda dažnai lemia ir žemą savivertę, slopina pasitikėjimą savimi, o kai mergina ar moteris nėra patenkinta savo išvaizda, nėra ką kalbėti apie vidinį švytėjimą. Nes juk pirmiausia turi mylėti save. Vis tik, jei kuo stipriau svajojate ir bandote išpildyti savo svajones, tuo didesnė tikimybė, kad taip ir nutiks. O mes pateikiame kelis būdus, kurie gali padėti pasiekti gražios, švytinčios ir tvarkingos odos balansą.

Pirmiausia – balansas ir harmonija gyvenime

Kalbėjomės su portalo administracija www.sveikivaikai.lt, apie moterų savivertės ir išvaizdos vertinimo santykį. Pasirodo, tai labai stipriai susiję dalykai ir vienas be kito sunkiai gali egzistuoti. Jei mergina nemėgsta pačios savęs, nelabai yra ką kalbėti apie aukštą savivertę ir pasitikėjimą savimi. Vis tik, pasirodo, kad dėl kai kurių dalykų moterys dažnai yra kaltos pačios.

Dažnai sunku išlaikyti šiokį tokį balansą gyvenime, tačiau jis yra pats svarbiausias. Harmoninga gyvensena su pačia savimi ir savo veiksmais lemia ir pasitikėjimą savimi, ir gražią veido odą. Na, pavyzdžiui, šiandien daugelis dirba sėdimą darbą, skundžiasi mažu fiziniu aktyvumu, tačiau dėl to taip pat nieko nedaro. O dar taip pat mėgsta priryti nesveiko maisto, kuris tikrai negelbsti. Kaip minėjo „era estetika“ gydytojai, būtent toks harmonijos trūkumas lemia ir odos problemas.

Spuogeliais nuberta oda

Tai dažniausiai aiškiai parodo, kad mergina sunkiai save tvardo ir dažnai paslysta ant greitojo maisto restoranų laiptelio. Didelis vandens trūkumas, mažas kiekis naudingųjų medžiagų ir mineralų ir mažas fizinis aktyvumas verčia organizme kauptis riebalus, kurie taip pat užkemša veido odos poras, o taip pradeda kilti spuogeliai, gadinantys išvaizdą. Nors aišku, nutinka ir taip, kai kasdieniai kelių kilometrų maratonai, pora litrų vandens ir įvairios kaukės negelbsti.

Kai įprasti metodai nebegelbsti

Gražios odos svajonė kartais atrodo vis tiek nepasiekia, nors atrodo, kad darote viską, ką įmanoma? Gali būti, kad riebi ir linkusi spuoguotis oda Jums buvo nulemta genų, o bėgiojimas ir sveika mityba nelemtų genų pakeisti negali. Tokiais atvejais „era estetika“ gydytojai siūlo reguliariai atlikti kai kurias valymo procedūras specialiose klinikose. Tai, ką Jums gali padaryti kosmetologė yra tikrai ne tas pats, o įvairias odos problemas reikia spręsti remiantis gydytojų sprendimais.

Tad jei kamuoja vėlyvoji aknė ir niekaip neišeina susitvarkyti su riebia oda ir kylančiais giluminiais spuogeliais ar randeliais nuo jų spaudymo, pildyti gražios ir švytinčios odos svajonės geriau keliaukite ne į grožio saloną, o į gydytojo-dermatologo kabinetą.